logo
Loading

افزایش تجربه کارکنان همزمان با بازگشت به محل کار

25 سپتامبر 21 - 12:48 ب.ظ

3 عامل کلیدی برای افزایش تجربه کارکنان همزمان با بازگشت به محل کار خود

همانطور که اولین پرتوی‌ نور در انتهای تونل ظاهر میشود. بسیاری از مشاغل به این فکر خواهند افتاد که چگونه کارکنان را با آسودگی خاطر به محل کار خود بازگردانند. این تغییر چیزی نیست که انتظار داشته باشیم که کارمندان به سادگی با آن کنار بیایند.

در عوض، صاحبان مشاغل برای کمک به بهبود این تجربه کارکنان باید در زمینه‌های خاصی سرمایه‌گذاری کنند. برای مثال استفاده از داده‌های مربوط به بازگشت مجدد به محل کار، معیاری اساسی برای بازگشت حس آرامش به محل کار و زندگی است.

 

همه مشاغل باید به عوامل زیر توجه کنند:

اول از همه اطمینان و اعتماد کارکنان و نگرانی‌های آنها پیرامون مسائلی مانند سلامتی، رفاه و امنیت.

دوم چگونگی استفاده بهینه از فضای فیزیکی اداره و در نهایت اینکه، چگونه روندهای جدید تجاری و فناوری به افزایش تجربه کارکنان کمک می کند.

 

  • رفاه:

رفاه کارکنان یکی از پراهیمت‌ترین معضلات هر کارفرمایی است که صاحب هر کسب و کار روش های خود برای دستیابی به این هدف را دارد. برای شروع، کارفرما باید مطمئن باشد که نیازها را برآورده می کند و به کارکنان در سه زمینه حیاتی زیر اطمینان  خاطر می دهد:

  • بهبود کیفیت هوا
  • بهبود وضعیت بهداشت
  • رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی

 

 

  • ایجاد ساختمانی که به نحوه استفاده کارکنان از ساختمان، سهولت بخشد:

در یک دنیای ایده آل،  فضای کار شما باز، راحت، پویا و الهام بخش خواهد بود. مکانی که ایده های عالی مانند قهوه عالی می تواند در آن جریان داشته باشد. این ایده ممکن است با شیوه کسب و کار شما فاصله بسیاری داشته باشد. اما ما به شما میگوییم اینکه رفاه را برای کارمندان خود فراهم کنید. به منظور افزایش بهره وری کسب و کار شما بسیار موثر و ارزشمند است. بر اساس یک مطالعه، چهار نفر از هر ده کارمند اداره هر هفته به طور متوسط ​​60 دقیقه به جستجوی میزهای موجود، اتاق کنفرانس یا همکاران خود می پردازند.

ساختمانی که در آن به سهولت دسترسی کارکنان اهمیت داده شود. دارای کمترین میزان اتلاف وقت کارمندان و در نتیجه آن افزایش بهره‌وری محیط است که باعث ارتقای کیفی محیط میشود.  اما سوال این است که چگونه میتوان به این خواسته دست یافت؟

 

  • فضایی را در اختیار آنها قرار دهید که کاملاً با نیازهای آنها مطابقت داشته باشد:

در نهایت، ارائه یک تجربه عالی به کارکنان به معنای دادن فضای کاری مورد نیاز آنها در سال 2021 است. موارد ضروری مانند کارآیی و ایمنی و موارد شایان توجهی چون قهوه های با کیفیت برای کارمندان و فراهم کردن فضای استراحت برای آنها و حتی برگزاری کلاس های یوگا برای بازیابی آرامش آنها .

همه اینها اثرات فوق العاده ای بر کارمندان دارد. اما نباید فراموش کنیم که آنها در حال بازگشت به دنیایی کاملا متفاوت هستند. و تغییراتی که آنها شاهد آن بودند نه تنها مربوط به وضعیت جهان و دنیا، که مرتبط با فضای کاری و نحوه کار آنهاست.

با توجه به تجربه دورکاری‌ای که کارمندان با آن مواجه بودند. اکنون ایجاد فضایی با انعطاف بالا که باعث شود ساعات کمتری را در دفتر کاری بگذرانند. از مسائلی است که باید مورد توجه کارفرمایان قرار گیرد. استفاده از سنسورهای تشخیص حرکت راهکاری بسیار مناسب برای ارزیابی کار افراد و همچنین یافتن فضاهای کم‌کاربرد و تلاش برای ارتقای آنها و استفاده بهینه‌تر از آنها را برای کارفرما فراهم میکند.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ