logo
Loading

این دوشاخه‌های هوشمند تی‌پی لینک را به خانه هوشمندتان اضافه کنید

وقتی صحبت از ساخت خانه هوشمند می‌شود، یک وسیله وجود دارد که همه به آن نیاز دارند و آن دوشاخه هوشمند است. خوشبختانه، دوشاخه هوشمند Kasa در حال حاضر با نرخ کاهش یافته، نامزدهای ایده آلی برای آن قسمت از خانه شما می‌باشند.

تقریبا کل شاخه های برند TP-Link در وبسایت آمازون آمریکا تخفیف دارند، با چند پیشنهاد نیز برای کسانی که در بریتانیا زندگی می‌کنند.

محبوب ترین مدل، HS103، را می‌توان با قیمت 8.99 دلار، با یک بسته دوتایی با قیمت 12.99 دلار و یک بسته 3 تایی 18.99 دلاری خریداری کرد.

HS103  برای سوکت‌های دیواری عمودی مناسب‌تر است، زیرا بسیار عریض است و بسته‌های آن برای تبدیل پریزهای معمولی شما از حالت استاندارد به هوشمند بسیار ایده‌آل هستند.

 

در نهایت چه امکاناتی برای شما فراهم می‌شود؟

این پلاگین‌های هوشمند الکسا، با دستیار گوگل یا از طریق IFTTT  سازگار هستند، به این معنی که برای کار کردن به هاب نیاز ندارند و می‌توانند از طریق برنامه‌های بومی دستیارهای دیجیتال به روال‌ها اضافه شوند. از طریق برنامهKasa، روشن یا خاموش کردن را نیز می‌توان بدون توجه به جایی که هستید کنترل کرد.

همان طور که اشاره کردیم، دوشاخه‌های تک خروجی تنها دستگاه‌های موجود در این روزها نیستند.

برای کسانی که در آمریکا هستند، نوار برق هوشمند کاسا نیز به فروش می رسد.  با خرید KP303 با قیمت 23.99 دلار، می‌توانید 6 دلار پس انداز کنید و اگر به چیزی نیاز دارید که بتواند عناصر بیرونی را تحمل کند، KP400 پاسخگوی نیاز شماست. باز هم، می‌توانید با خرید این دستگاه هوشمند دو سوکتی 18.99 دلاری از طریق پرداخت آنلاین، 6 دلار پس انداز کنید.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ