logo
Loading

به کمک پنل‌های خورشیدی چقدر می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید؟

13 مارس 22 - 10:02 ق.ظ

اگر بخواهید کل خانه خود را با برق تجدیدپذیر تامین کنید، پنل‌های خورشیدی می‌توانند سرمایه گذاری بزرگی باشند. البته، از آنجایی که شما انرژی خود را تولید می‌کنید، باید قبض برق خود را کاهش دهید.

 

هزینه اولیه

محاسبه هزینه پنل‌های خورشیدی شما بر اساس نصب متفاوت است، اما شما به طور متوسط ​​20000 دلار برای یک سیستم 10 کیلوواتی در نظر دارید. قبل از شروع کار حتما از چندین شرکت محلی قیمت‌ها را دریافت کنید. برخی از نصاب‌ها هستند که حتی پنل‌های خورشیدی را به صورت رایگان روی سقف شما قرار می‌دهند، البته به شرطی که تمام انرژی تولید شده از آنها را خریداری کنید. بر اساس این قرارداد خرید نیرو، ممکن است شما فقط یک ارائه‌دهنده خدمات برق را با دیگری تعویض کنید، اما حداقل نگران تعمیر و نگهداری نخواهید بود زیرا پنل‌ها متعلق به نصاب هستند.

 

اندازه گیری خالص

یکی از راه‌های افزایش سرعت بازپرداخت پنل‌های خورشیدی، فروش انرژی اضافی به شبکه از طریق اندازه‌گیری شبکه است. این یک پرداخت نقدی واقعی را ایجاد نمی‌کند مگر اینکه در جایی با طرح تعرفه ورودی باشید، بلکه اعتباری را برای قبض‌های برق شما اعمال کند. به این ترتیب، اگر در تابستان از قدرت زیادی استفاده نکنید و مازاد قابل توجهی تولید نکنید، می‌توانید اعتبار صورت ‌حساب را به دست بیاورید که در پاییز یا زمستان ادامه پیدا می‌کند، مشروط بر اینکه ابزار کمکی اجازه بازگرداندن اعتبار شما را بدهد. این امر باعث کاهش هزینه‌های برق شما در ماه‌های ابری می‌شود، درست در زمانی که پنل‌های خورشیدی شما قادر به گرفتن انرژی زیادی نیستند.

 

هزینه های آب و برق برای اتصالات خورشیدی

متأسفانه، هنوز هم ممکن است صورت حساب‌هایی از یک شرکت آب و برق دریافت کنید. این ها هزینه‌هایی هستند که صرفا برای متصل نگه داشتن شما به شبکه، صرف نظر از اینکه اصلا از برق آن استفاده می‌کنید یا نه اعمال می شوند. بسیاری از قوانین ساختمانی در صورت خرابی سیستم خورشیدی نیاز به یک نسخه پشتیبان دارند. سایر شرکت‌های خدمات شهری استدلال می‌کنند که داشتن افراد کمتر در شبکه، نرخ‌ها را در سراسر صفحه افزایش می‌دهد، زیرا نمی‌توانند در مقیاس کافی بفروشند. هزینه‌های اضافی به جبران این تفاوت کمک می‌کند تا نرخ برق برای همه مشتریان به صورت نظری پایین‌تر بماند.

 

مشروعیت این استدلال‌ها قابل بحث است، اما بسیاری از صاحب‌نظران انرژی خورشیدی این‌ها را ابزاری بدبینانه برای عقب راندن روند خورشیدی می‌دانند که خط پایانی شرکت‌های انرژی ریشه‌دار را که در گیر و دار برق ناپاک قرار گرفته‌اند تهدید می‌کند.

 

هزینه‌های موجود

اکنون که انگیزه‌های موجود برای از بین بردن هزینه‌های بالا را دریافت کرده‌اید و اینکه چگونه عملیات مداوم یک پنل می‌تواند با کیف پول شما مهربان باشد، کافی است به مصرف انرژی موجود خود نگاه کنید و ببینید که چگونه بدهی شما انباشته می‌شود.

به طور کلی، پنل‌های خورشیدی می‌توانند به اندازه کافی در هزینه‌های شما صرفه جویی کنند تا کل قبض برق خود را کاهش دهید در صورتی که پنل های کافی داشته باشید. با گذشت زمان، این صرفه جویی به این معناست که پنل‌های خورشیدی شما اساسا می‌توانند هزینه‌های خود را پرداخت کنند. این فرضیه ممکن است پنج یا 10 سال طول بکشد، اما به طور کلی، پنل‌های خورشیدی یک سرمایه گذاری ایمن و هوشمند هستند.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ