logo
Loading

تصاویر لو رفته از دوربین جدید برند رینگ

درست قبل از فصل تعطیلات در سال 2020، شرکت رینگ اعلام کرد که وارد تجارت نظارت بر خودرو خواهد شد و دوربین‌هایی را ارائه خواهد داد که می‌توانند به محافظت از وسایل نقلیه شما کمک کنند.

ایده این است که بتواند نفوذها را شناسایی کرده و آنها را ضبط کند یا به شما اجازه ‌دهد تا زمانی که مجریان قانون شما را همراهی می‌کنند مکالمات را ضبط کنید.

چیزی که ما واقعا نمی دانستیم این بود که این دوربین دقیقا چه شکلی است. در واقع، ما هنوز مطمئن نیستیم که این دوربین داخل خودرویی باشد، اما حدس زده می‌شود که این گونه است. رندر لو رفته در بالای این صفحه یک سیستم دوربین را نشان می‌دهد که روی یک بازوی زاویه دار نصب شده است.

فقط یک دوربین در تصویر نشان داده شده است، اما ما می‌دانیم که دوربین داخل خودرو باید دو دوربین داشته باشد، اما ممکن است به این دلیل باشد که در سمت دیگر ماژول دوربین قرار دارد.

این عنصر خود به نظر می‌رسد که ممکن است به گونه‌ای نصب شده باشد که به شما امکان دهد دوربین را بچرخانید و زاویه را تنظیم کنید یا بازویی که به شما امکان می‌دهد آن را روی ماشین خود نصب کنید.

در حالی که ما به طور قطع نمی دانیم که آیا Ring در حال برنامه‌ریزی برای راه اندازی این دوربین در خودرو است یا خیر، از قبل برخی جزئیات را می‌دانیم.

ما می دانیم که ماشین شما را از نظر ضربه و خرابی کنترل می‌کند و سپس از طریق برنامه Ring یک هشدار ارسال می‌کند تا به شما اطلاع‌رسانی کند. همچنین دارای دوربین دوگانه HD است و برنامه ریزی شده است که از اتصال Wi-Fi و LTE نیز برخوردار باشد.

اینکه آیا این همان دوربین است یا نه، هنوز مشخص نیست. رینگ هنوز به طور رسمی طرح خود را نشان نداده است. امیدواریم زمان زیادی از رونمایی و عرضه آن در دنیای واقعی نگذرد.


یک نظر
  1. admin
    آوریل 7, 2022 در 3:56 ب.ظ
    تست

    دیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیدیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسید دیدگاهتان را بنویسیددیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ