logo
Loading

درباره ما

شرکت سپهر صنعت به عنوان نماینده و توزیع کننده انحصاری برند Honeywell در:
• سیستم های ایمنی و مدیریت بحران شامل:
سیستم اعلام حریق برند مورلی هانیول و سیستم صوتی و پیجینگ
• سیستم های امنیتی- حفاظتی شامل:
دوربین مداربسته، اعلام سرقت ، اکسس کنترل، درب باز کن تصویری تحت شبکه

و همچنین:

به عنوان یکی از تأمین و اجرا کنندگان سیستم های یکپارچه اتوماسیون و مدیریت ساختمان (BMS ) تحت برند Honeywell در ایران است. مجموعه بزرگ سپهر صنعت با ارائه بالاترین سطح خدمات مشاوره فنی و اجرایی، در اختیار داشتن محصولاتی با کیفیت جهانی و با قیمتی مناسب، همواره تلاش در جلب رضایت و اعتماد کارفرمایان و مشتریان خود کرده است.

 

مجوز ها و عضویت های شرکت سپهر صنعت:

  • عضو اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی
  • عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات آتش نشانی و ایمنی
  • عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و …

 

از فعالیت های دیگر مجموعه بزرگ سپهر صنعت، برنامه ریزی، مشاوره، طراحی و ارائه راهکارهای فنی و مهندسی در دپارتمان­های تخصصی خود به انواع پروژه ها، در هر سطحی، اعم از دولتی، نیمه دولتی و خصوصی با تکیه بر توان بازرگانی و توسعه­ی شعب داخل و خارج از کشور است.

دفاتر فعال مجموعه بزرگ سپهر صنعت در خارج از ایران و وجود بستر روابط بین­ المللی در تامین کالا و تجهیزات با قیمت­های رقابتی (با اتکا به موجودی انبار تجهیزات Honeywell) وجه تمایز دیگری بین این مجموعه و رقبای خود است.

ماموریت مجموعه بزرگ سپهر صنعت، ارائه خدمات بی­واسطه به مشتریان درحداقل زمان ممکن است. با توجه به تراکم مشتریان ما در سراسرکشور و با بکارگیری کارشناسان مجرب و تخصصی در اقصی نقاط ایران تمام همّ خود را برای عرضه با کیفیت­ترین خدمات فنی و اجرایی و پس از فروش به مشتریان خود به کار گرفته ایم.

سپهر صنعت اینجاست تا لذت بیشتر از زندگی را به شما هدیه کند.

 

 

چرا Honeywell  

 

عصر طلائی توسعه و فناوری، دنیایی ایمن، خلاق و سازنده­تر ساخته، مجموعه بزرگ سپهر صنعت با اخذ نمایندگی رسمی شرکت Honeywell در بخش محصولات Security and Safety برای مشتریان خود امکان استفاده از به روز ترین امکانات و محصولات موجود در دنیا را فراهم کرده است.

حرکت به سمت سیستم های تحت شبکه وقتی موفقیت آمیز خواهد بود که امکان مقایسه، ارزیابی و ارزش سنجی برای فروشندگان و کاربران را داشته باشد. این ارزش همان جایی شکل میگیرد که Honeywell تمام تلاش خود را در جهت توسعه محصولات تحت شبکه خود متمرکز کرده است:

 

  • سهولت در نصب و راه اندازی و استفاده از سیستم
  • استفاده از طیف وسیع برنامه های کاربردی که یک جایگزین حقیقی برای سیستم های آنالوگ در پروژه های امروزی است و می­تواند در کارایی با هر محصول دیگری در بازار رقابت کند
  • امکان یکپارچه سازی سیستم های حفاظتی کارآمد، منسجم و مقرون به صرفه جهت پاسخگویی نیاز خریداران
  • گرد هم آوردن محصولات صاحب نام جهانی
  • سبد محصولی وسیع و کامل
  • برپایی سیستم های هوشمند و BMS

 

نگاه تکنولوژی باز با تولیدکنندگان دیگر، مسبب شکل­گیری روابط استراتژیکیست که زمان طراحی سیستم های حفاظتی تحت شبکه به شما انعطاف پذیری کامل میدهد. پس، شما این امکان را خواهید داشت تا درHoneywell  سرمایه گذاری کنید و از تجهیزات موجود تولیدکنندگان دیگر برای پایین نگه­داشتن هزینه­ها و پیاده سازی پروژه­ها بصورت تحت شبکه به آسانی و با اطمینان کامل بهره مند شوید.

 

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ