logo
Loading

دستگاه (‌کیسه پزی) هوشمند یک راه مدرن و عجیب در آشپزخانه‌ی هوشمند برای پخت و پز‌!

12 آوریل 22 - 07:36 ق.ظ

شاید در ابتدا با شنیدن (کیسه پزی) همه ما تعجب کنیم‌! کیسه پزی یا (Sous-vide) یکی از روش‌های پخت غذاها در کیسه‌های پلاستیکی فاقد هوا می‌باشد که قطعا تا چند سال آینده به عمده‌ترین روش پخت و پز در دنیا تبدیل خواهند شد. در روش کیسه پزی مواد غذایی به صورت یکنواخت پخته می‌شوند و مواد مغذی و طعم و عطر خود را حفظ می‌کنند‌.

از آنجا که جدیدترین فناوری در هر قسمت از خانه در یک خانه هوشمند به کار گرفته می‌شود، پس در یک آشپزخانه هوشمند هم داشتن یک ظرف هوشمند کیسه پزی می‌تواند سبک غذا پختن و غذا خوردن ما را به کل متحول کند.

در ابتدای ورود سیستم کیسه پزی، باید کیسه‌ها در یک حمام آب جوش قرار می‌گرفت به مدت 72 ساعت که این برای بسیاری از افراد قطعا خیلی طولانی و نشدنی بود‌. ولی این روزها با زندگی در خانه‌ی هوشمند که یک آشپزخانه‌ی هوشمند دارد، می‌توانید با به کارگیری تجهیزات هوشمند و خودکار مانند تجهیزات کیسه پزی هوشمند در عرض چند دقیقه این روش پخت را امتحان کنید‌.

و جالب تر این که می توانید حتی زمانی که سر کار هستید هم این سیستم را فعال کنید تا هنگامی که  به خانه می‌رسید غذای شما حاضر و آماده باشد‌.

 

چاقویی که با حضورش در آشپزخانه هوشمند شما را از مرگ نجات می‌دهد‌!

شاید داشتن یک چاقوی هوشمند تیز و برنده در چند سال پیش فقط در فیلم‌های علمی و تخیلی قابل تصور بود اما این روزها این چاقوهای هوشمند در بازارهای مختلف دنیا البته به عنوان یکی از تجهیزات لوکس و لاکچری در دسترس هستند‌.

 

اما چاقوی هوشمند چه کار می‌کند‌؟

شاید یکی از ویژگی‌های عجیب و غریب چاقوی هوشمند، به عنوان یکی از جذاب‌ترین ابزارک‌های خانه هوشمند این است که شما را از مرگ نجات می‌دهد‌! این چاقو در هنگام برش مواد غذایی، آن‌ها را آنالیز کرده و در صورتی که ماده غذایی که شما در حال برش آن هستید سمی و خطر‌ناک باشد یا به مواد شیمیایی و باکتری ها آلوده باشد به شما آلارم داده می‌شود‌. این چاقوهای هوشمند حتی میزان تازگی مواد غذایی را هم تشخیص می‌دهد و به شما اعلام می‌کند‌.

دستگاه تصفیه آب چند منظوره هوشمند، 3 دستگاه در 1 دستگاه در آشپزخانه هوشمند

اگر به دنبال این هستید که همزمان یک دستگاه تصفیه آب‌، کتری و خنک کننده هوای آشپزخانه را یک جا در یک دستگاه داشته باشید، حتما حضور این دستگاه تصفیه آب هوشمند می‌تواند در آشپزخانه خانه هوشمندتان برای شما بسیار مفید و کارآمد باشد‌.

قطعا همه ما این روزها با زندگی در کلان شهرها و خصوصا تهران با آلودگی هوا و آلودگی آب و انواع آلاینده‌های موجود در آب خوراکی مواجه هستیم که این مساله می‌تواند سلامت ما را تحت تاثیر قرار بدهد‌. پس استفاده از تصفیه هوا و تصفیه آب این روزها یکی از اجزای اصلی و ضروری در یک خانه هوشمند است.

یکی از جذابیت‌های این دستگاه‌های چند منظوره این است که شما می‌توانید همزمان یک لیوان آب سرد یا یک لیوان آب کاملا جوش از آن‌ها بردارید‌. و با توجه به اینکه سبک زندگی مدرن به سمت مینیمالیستی شدن و خانه اتوماتیک پیش می‌رود، پس قطعا استفاده از تجهیزات هوشمندی مانند این دستگاه و اتصال آن از طریق WiFi به اینترنت می‌‌تواند زندگی را برای شما بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از قبل کند‌.

 

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ