logo
Loading

سرمایه گذاری هوشمند

03 اکتبر 21 - 01:41 ب.ظ

سرمایه گذاری هوشمند

امروزه سرمایه‌گذاری در بازار املاک به ویژه سرمایه گذاری هوشمند به یکی از پرسود‌ترین تجارت‌ها در سراسر دنیا تبدیل شده است. در شاخه‌ای از این تجارت، افراد ملک‌های مختلفی را خریداری کرده و با بازسازی، تجهیز و تغییر طراحی و دکوراسیون آن را با قیمت بالاتری نسبت به قیمت خریداری شده به فروش می‌رسانند.

 

سهم خانه های هوشمند در بازار املاک

اما موضوع این‌جاست که در فعالیت‌های اینچنینی، سیستم‌های هوشمند مختلف، همگی به یک اندازه ارزش ملک را افزایش نمی‌دهند. برخی حتی هزینه‌های بی مورد بوده و هیچ تاثیری بر سود شما از این تجارت نمی‌گذارند.

دهه‌ی گذشته با پیشرفت روز به روز فناوری‌های مختلف، نسل جدید یا همان قرن بیستمی‌ها را به این شیب صعودی و توسعه‌ی روز افزون عادت داده است. اما جالب است که بدانید این نسل جوان به یکی از بزرگ‌ترین تاجران بازار ملک تبدیل شده‌اند.

از سوی دیگر، نسل‌‌های قدیمی‌تر که از گذشته در این بازار فعالیت می‌کرده‌اند، اکنون با بازاری مواجه هستند که درصد بزرگی از آن را نسل جدید تشکیل داده است. نسلی که با فناوری‌های به روز ارتباطی، خو گرفته و دسترسی به آن‌ها را از نیاز‌‌های ابتدایی خود می‌داند و به طریقی به آن وابسته شده است.

این دو موضوع در تلاقی با یکدیگر باعث شده که نیاز به خانه‌های هوشمند بیش از گذشته حس شود و بازار این فناوری رونقی دو چندان پیدا کند. شما چه خریدار باشید و چه یک تاجر بازار ملک، لاجرم باید با توسعه‌ی فناوری همگام شده و این فناوری را در تجارت خود وارد کنید. چه بهتر است که با سرمایه گذاری بر روی این صنعت، آن را به منبع پر سودی برای کسب و کار خود تبدیل کنید.

به تازگی مجمع بین‌المللی تجار مسکن در این زمینه تحقیق مفسلی انجام داده است. بنابر گزارش‌های ارائه شده و نظر سنجی‌های صورت گرفته در کشور‌های مختلف، ۴۲ درصد از خریداران املاک یا خانه‌های هوشمند را نیاز خود می‌دانند یا به آن علاقه نشان داده‌اند. نتایج به دست آمده از این تحقیق به خوبی نشان می‌دهد که آینده‌ی صنعت خانه‌های هوشمند به چه سمتی خواهد رفت و مقیاس رشد فناوری و افزایش درخواست‌ها به آن چه ابعادی خواهد داشت.

 

آینده نگری سودآور

اگر شما قصد دارید خانه‌ی خود را امسال یا سال‌های آینده به فروش برسانید، ما قویا به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل بر روی چند دستگاه یا چند سیستم هوشمند برای خانه‌ی خود سرمایه‌گذاری کنید. افزایش ارزش ملک شما از این طریق تقریبا تضمین شده است.

لازم به ذکر که هوشمندسازی خانه‌ها یک فعالیت تخصصی بوده و برای انجام این کار حتما باید با متخصص مشورت کنید. همان‌طور که گفته شد این فناوری همیشه منجر به سوددهی نمی‌شود. این کار به سادگی تهیه کردن هر دستگاه یا سیستم هوشمند برای خانه نیست. شما باید برای برگرداندن تمام هزینه‌ای که صرف هوشمند سازی خانه‌ی خود کرده‌اید برنامه‌ریزی مشخص داشته باشید. از همین رو به شما توصیه می‌شود که قبل از شروع حتما با یک متخصص حوزه‌ی خانه‌های هوشمند مشورت کرده و هدف خود را برای او شرح دهید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ