logo
Loading

نمایشگر هوشمند جدید گوگل حتی خواب شما را هم زیر نظر می‌گیرد

24 فوریه 22 - 09:24 ق.ظ

آخرین نمایشگر هوشمند Nest Hub گوگل خواب را با رادار مینیاتوری بدون نیاز به استفاده از دستبند یا هدبند تحت نظر می‌گیرد.

نمایشگر هوشمند 7 اینچی دستیار گوگل به عنوان یک ساعت زنگ‌دار هوشمند و دستگاه نظارت بر سلامت اتاق خواب شما عمل می‌کند.

دوربین ارائه شده در مدل بزرگتر برای محافظت از حریم خصوصی شما تعبیه شده است و دستگاه در عوض به سیستم رادار Soli گوگل برای تشخیص حضور افراد و انجام تمام کارهایی که سایر نمایشگرهای هوشمند می‌توانند انجام دهند مانند نمایش عکس، زمان و آب و هوا متکی است و کاربران می‌توانند برای کنترل مواردی مانند پخش و خاموش کردن آلارم‌ها، حرکات دست در جلوی نمایشگر انجام دهند.

اما سیستم رادار همچنین می‌تواند حرکت و تنفس فرد در کنار نمایشگر را بدون نیاز به کیت اضافی نیز حس کند.

Nest Hub زیرنظر گرفتن خواب را با داده‌های سنسورهای دما و نور داخلی، به‌علاوه میکروفون‌ها ترکیب می‌کند تا به صورت اختیاری به سرفه یا خروپف با استفاده از هوش مصنوعی گوش دهد، تا اختلالات را کنترل کند و الگوهای خواب را تحلیل کند.

سپس کاربران می‌توانند پیشنهادات خواب بهتر را روی نمایشگر یا از طریق برنامه Google Fit برای Android یا iOS مشاهده کنند. این نمایشگر همچنین می‌تواند به عنوان یک ساعت زنگ دار هوشمند عمل کند و دستگاه‌های هوشمند را در شب از طریق یک صفحه نمایش ویژه کنترل کند و شما را به آرامی با زنگ طلوع خورشید بیدار کند که به تدریج روشنایی نمایشگر را همراه با صدای زنگ هشدار افزایش می‌دهد

گوگل همچنین بلندگوی نسل دوم Nest Hub را بهبود بخشیده است که 50 درصد بیس بیشتر تولید می‌کند، در حالی که نمایشگر از برنامه‌های موسیقی YouTube Music، Spotify، Apple Music و رادیو TuneIn یا برنامه‌های ویدیویی Netflix، Disney+ و YouTube و غیره پشتیبانی می‌کند.

دستگاه به روز شده اکنون شامل 54 درصد پلاستیک بازیافتی پس از مصرف در محفظه خود است و دارای یک رادیوی داخلی است که با استاندارد جدید خانه هوشمند که توسط گروه کاری منبع باز Connected Home over IP توسعه داده شده است، کار می‌کند تا ساده تر و راحت تر باشد و وسایل هوشمندی مانند لامپ، ترموستات و دوربین را کنترل کند.

نسل دوم Nest Hub در بریتانیا 89.99 پوند قیمت دارد و برای پیش‌سفارش در 30 مارس در دسترس است.

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ