logo
Loading

نماینده خانه هوشمند کنترل 4 در ایران

08 نوامبر 22 - 09:26 ق.ظ

نماینده خانه هوشمند کنترل 4 در ایران

شرکت سپهر صنعت نماینده خانه هوشمند کنترل 4 در ایران می باشد. همکاری شرکت سپهر صنعت و برند آمریکایی کنترل 4  به سال 2015 در خارج از ایران بر می گردد به طوریکه تا کنون این همکاری منجر به تجربه های بسیار ارزنده در پروژه های هوشمندسازی ویلا، منازل، ساختمان های اداری و تجاری شده است.

و اما همکاری سپهر صنعت و کنترل 4 در ایران چگونه و در چه زمانی شروع شد؟

 

تعمیم تجربه همکاری موفق شرکت سپهر صنعت در خارج از ایران به کشور عزیزمان ایران ایده ای بود که در سال 1401 اجرایی گردید و این شرکت با هدف پاسخگویی به یکی از دغدغه های همیشگی خود مبنی بر توسعه تکنولوژی روز دنیا در صنعت ساختمان هوشمند ایران، موفق به اخذ نمایندگی کنترل 4 در ایران گردید.

اکنون شرکت سپهر صنعت با تأمین و ارائه تجهیزات هوشمند سازی با کیفیت جهانی، لوکس و مطابق استاندارد های روز دنیا  نقش بسزایی در بازار هوشمند سازی ساختمان ایران ایفا می کند.

شرکت سپهرصنعت با شناخت دغدغه و نیاز کاربران خود و با هدف ایجاد امنیت خاطر برای مشتریان سراسر کشور جهت ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، در ابتدا با جذب نمایندگان فعال در زمینه ساختمان هوشمند در بیشتر شهرهای ایران شروع به فعالیت نمود و با گذشت زمان با ورود به پروژه های موفق مسکونی، ویلایی و …  در تهران به  فعالیت روز افزون خود ادامه می دهد.

برند خوشنام و جهانی کنترل 4 جایگاه قابل توجهی در هوشمندسازی ساختمان در سراسر جهان دارد که در مقاله ای جداگانه به تفضیل  به چرایی این مهم خواهیم پرداخت.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ