logo
Loading

همه چیز درباره تلویزیون هوشمند OLED EX ال جی

03 مارس 22 - 09:54 ق.ظ

ال‌جی، سازنده معروف فناوری کره جنوبی، یک صفحه نمایش تلویزیون هوشمند جدید به نام OLED EX رونمایی کرده که خروجی روشن‌تری را تا 30 درصد بر روی صفحه نمایش خود نشان می‌دهد.

اکنون سوالی که مطرح می شود .توانایی OLED EX برای نمایش به اصطلاح مشکی کامل است که با وجود داشتن چیزی که در حال پخش است. صفحه نمایش را بدون اثر شکوفایی خاموش می‌کند. نوآوری تلویزیون هوشمند LG OLED EX صفحه نمایش روشن‌تر و نمایش بهتری را در خروجی کلی آن به ارمغان می‌آورد. ال جی  گزارشی  در مورد ورود جدیدترین فناوری نمایشگر خود، یعنی OLED EX منتشر کرد.

EX مخفف Evolution و Experience است.

از سوی دیگر، به نام اصلی فناوری نمایشگر OLED نیز اضافه شد.

OLED EX نسل بعدی خانواده OLED LG است زیرا رنگ و نور بیشتری را به صحنه می‌آورد. این شرکت وعده داده است که 30 درصد صفحه نمایش روشن تر خواهد بود. با این حال؛ اکنون سؤال، رنگ مشکی کامل آن می باشد که از جلوه شکوفایی در جایی که یک تصویر در پس‌زمینه‌ای تاریک است، جلوگیری می‌کند و در صحنه‌ای با نور کمتر، تابش خیره‌کننده‌ای از خود ساطع می‌کند Engadget  می‌گوید که رنگ مشکی کامل در این تلویزیون جدید بهبود خواهد یافت، زیرا OLED به تنهایی می‌تواند مشکل مذکور را حل کند.

OLED EX یک ارتقاء شناخته شده توسط ال جی به روند فعلی فناوری صفحه نمایش است. ال‌ جی در  اوایل سال جاری تمرکز خود را بر تولید گوشی‌های هوشمند متوقف کرد و روی قوی‌ترین نقاط خود تمرکز کرد، جایی که این شرکت فناوری صفحه ‌نمایش و خانه هوشمند را انتخاب کرد. با این حال ال جی بیش از پیش شناخته شده است. با این وجود، ال جی بر تولید فناوری نمایشگر اصلی خود برای خانه‌ها و شرکت‌ها، به‌ویژه تلویزیون‌های هوشمندی که به خاطر مشخصات و ویژگی‌هایشان معروف هستند متمرکز است.

این شرکت یک برند شناخته شده برای تلویزیون‌های هوشمند است و چندین محصول آن بهترین انتخاب برای رویدادهای ورزشی الکترونیکی یا موارد مشابه هستند. تعهد ال جی به بهبود فناوری نمایشگر به طور قابل توجهی با سایر شرکت‌ها متفاوت است زیرا کره جنوبی قصد دارد آن را با نوآوری‌ها بهبود ببخشد.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ