logo
Loading

هوشمندسازی در نورپردازی

09 اکتبر 21 - 02:11 ب.ظ

هوشمندسازی در فاز‌های مختلف ( مرحله به مرحله ) نورپردازی

برای هوشمندسازی خانه‌ها هیچ نیازی نیست که تمامی به روزرسانی‌ها و نصب سیستم‌های جدید را در یک مرحله انجام دهید.

شما می‌توانید پروژه را مرحله به مرحله و در فاز‌های مختلف به پایان برسانید. بنا بر نیاز‌ها و بودجه، این انتخاب شماست که از کدام قسمت شروع کنید و چه تعداد از عملکرد‌های خانه را به سیستم‌های خودکار تبدیل کنید. شما می‌توانید به راحتی از نورپردازی یک اتاق شروع کرده و پس از اطمینان به حاصل کار، آن را به کل خانه تعمیم دهید.

 

نورپردازی

اتوماسیون نورپردازی خانه مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. برای مثال می‌توان به کارآمدی، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، طراحی‌های به روز و شخصی سازی کامل اشاره کرد.

زمانی که بحث نورپردازی می‌شود، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. شما حتی می‌توانید خانه‌ی خود را به سیستم‌های متکی بر WiFi مجهز کنید. با استفاده از این سیستم شما می‌توانید رنگ و میزان روشنایی لامپ‌های خانه را از طریق یک نرم‌افزار بر روی تلفن همراهتان کنترل کنید.

لامپ های قابل کنترل

زمانی که تعداد بیشتری از لامپ‌های قابل کنترل را به خانه یا دفتر کار خود اضافه کردید، می‌توانید کلید‌های مختلف را وارد سیستم کنید. برای مثال می‌توانید یک کلید دیواری را به سیستم متصل کرده و یک نورپردازی رمانتیک تعریف کنید. با این کار در زمان نیاز تنها با فشردن یک دکمه، تمامی تنظیمات مورد نیاز به صورت خود کار خود را با خواسته‌ی شما هماهنگ می‌کنند.

با توجه به مسائل ایمنی، این نیاز به وجود آمده است که نورپردازی خانه را از راه دور کنترل کنیم. امروزه مشتریان احساس نیاز می‌کنند که این توانایی را داشته باشند که چرا‌غ‌های خانه‌ی خود را زمانی که به مسافرت رفته‌اند خاموش و روشن کنند.

سیستم‌های جدید نورپردازی خانه‌های هوشمند امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارند. شما می‌توانید یک لامپ را طوری برنامه‌ریزی کنید که با باز و بسته شدن یک در به خصوص، روشن و خاموش شود. از این طریق دیگر هیچ‌ گاه در خانه‌ی خود به تاریکی بر نخواهید خورد.

ویژگی جذاب خانه هوشمند

یکی از ویژگی‌های جذاب خانه‌های هوشمند، همه جانبه بودن آن‌هاست. وقتی که شما می‌توانید نوپردازی خانه‌ی خود را به‌ سازی کنید، چرا نتوانید نور طبیعی را نیز کارآمد‌تر کنید؟ امروزه‌ در خانه‌های هوشمند سیستم‌های نصب می‌شوند که به شما این اختیار را می‌دهند تا پرده‌های خانه‌ را با کارآمدی بیشتر کنترل و تنظیم کنید. نه تنها‌ می‌توانید پرده‌های خانه را تنها با فشردن یک دکمه باز و بسته کنید، بلکه با استفاده از کنترل کننده‌های هوشمند می‌توانید آن‌ها را وابسته به زمان یا موقعیت نور خورشید برنامه‌ریزی کنید.

با استفاده از این سیستم، گزینه‌های زیادی در اختیار خواهید داشت که استاندارد‌‌های زندگی، راحتی و رفاه و همچنین صرفه‌جوی اقتصادی را یک­جا برای شما به ارمغان می‌آورند. سیستم‌های هوشمند امکانی را به وجود می‌آورند که تمامی دستگاه‌ها و عملکرد‌های خانه‌ یا محل کار شما، هماهنگ‌ با هم مثل یک سمفونی کار کنند. زیبایی این فناوری آنجاست که شما می‌توانید تمامی محصولات را با توجه به نیاز‌‌ها و خواسته‌های خود، شخصی سازی کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ