logo
Loading

چگونه یک خانه هوشمند طراحی کنیم که برای آینده مناسب باشد؟

23 اکتبر 21 - 07:19 ب.ظ

طراحی هوشمند برای آینده

جالب است که در گذشته، مفهوم طراحی “خانه هوشمند” به معنای داشتن آخرین فناوری بود، به گونه‌ای که آرزوی خیل عظیمی از مشتاقان فناوری‌های جدید در گرو داشتن آخرین ابزاری بود که به بازار عرضه می شد.

با گذشت زمان و تنوع لحظه‌ای ابزار دیجیتال افزایش بسیاری یافته است. اما، از آنجایی که فناوری وارد عرصه کارایی و در دخالت مستقیم با نحوه زندگی افراد و خانه‌های ما تعبیه می‌شود.

اکنون هدف ارتقای کیفیت زندگی مردم است. بنابراین، مزایا و کاربری‌های این فناوری‌های به روز برای مشتریان و خدماتی که طراحان برای جذاب‌تر شدن این ابزار در این بازار رقابتی ارائه می دهند، بسیار ملموس است.

در واقع، خانه‌های هوشمند آینده به مالکان آن کمک می کند تا:

1-مصرف انرژی را به آسانی کنترل و به کاهش تأثیر بر محیط زیست و قبوض کمک کنند.
2-با کنترل محیط اطراف، میزان راحتی را برای ساکنان افزایش دهند.
3-فضاهای آنها را برای ساعات روز، فعالیت و حالات مختلف شخصی سازی کنند.
4-با فناوری و ویژگی های آینده سازگار می شود تا خانه های خود را در آینده قابل عرضه کنند.

بنابراین، همه اینها به چه معناست و چگونه می توانیم به سادگی به خانه هوشمندی دست یابیم که برای آینده مناسب است.

کنترل را به دست بگیرید

خانه‌های هوشمند ما را قادر می‌سازند تا محیط خود را انتخاب کنیم. همچنین به ما کمک می‌کنند تا تأثیر خود را بر محیط به طور گسترده‌تری درک کرده و انتخاب کنیم. ما می‌توانیم ببینیم چقدر انرژی مصرف می‌کنیم، می‌توانیم با خاموش کردن وسایل هنگامی که به آن نیازی نداریم، از اتلاف انرژی آن بکاهیم.

اگر به آنها نیاز ندارید، آنها را طوری تنظیم کنید که در ساعاتی غیر از ساعت اوج مصرف روشن بمانند. راه حل چند منظوره Wiser Smart Home اشنایدر الکتریک، به شما این امکان را می دهد که از طریق فناوری تلفن هوشمند، دستیار صوتی یا سوئیچ های هوشمند (FLS) کنترل هرآنچه در خانه دارید را به دست بگیرید.

-افزایش راحتی

تأثیرگذاری بر کیفیت محیطی یک فضا مدتهاست که به عنوان یک عامل کلیدی تعیین کننده رضایت در محیط کار دیده می شود. بسیاری از موارد مشابه در خانه نیز صادق است، جایی که همه ما نیازها و احساسات متفاوتی داریم، خواه نور، دما یا صدا، همه اینها بر آرامش و راحتی ما اثر دارد. درک داده‌های محیط اطراف به شما این امکان را می‌دهد درجات آسایش بیشتری را تجربه کنید.

خانه‌های هوشمند آینده در کمال تعجب اکنون در دسترس شماست و به شما امکان می دهد مصرف انرژی خود را کنترل کنید و فضاهایی را ایجاد کنید که از زندگی شما پشتیبانی می کند تا آسایش و رفاه خانواده را به طرز قابل ملاحظه‌ای ارتقا دهید. جدا از ترسناک و پیچیده بودن، روابط در دنیای خانه‌های هوشمند همانی هستند که ما قبلاً با آنها آشنا شده‌ایم و آن را زیستیم. همانطور که دنیای اطراف ما تغییر می کند، خانه های ما نیز باید تغییر کند تا کیفیت زندگی ما و سیاره ای را که در آن زندگی می کنیم را بهبود بخشد.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ