logo
Loading

گوگل ترموستات جدید نست را روانه بازار کرد

28 فوریه 22 - 09:38 ق.ظ

آخرین محصول خانه هوشمند گوگل یک ترموستات هوشمند ارزان است که هر کسی می‌تواند بدون نیاز به نصاب آن را نصب کند.

Nest Thermostat E جدید 199 پوندی یک سیستم دو قسمتی متشکل از یک کنترل‌کننده گرمایش با باتری به نام Heat Link E است که جایگزین ترموستات سیمی موجود می‌شود و یک ترموستات هوشمند است که می‌تواند در جای دیگری از خانه شما قرار گیرد.

Lionel Guicherd-Callin، رئیس بازاریابی محصول Nest در اروپا، نصب این محصول را در همان سطح  تعویض کلید چراغ یا لامپ توصیف کرد.

Guicherd-Callin  گفت: ما می‌خواستیم یک ترموستات هوشمند ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر برای 85٪ از مردم در سراسر اروپا ایجاد کنیم که از صورت حساب‌های پایین تر و گرمایش هوشمندتر که می‌توانند داشته باشند بهره ببرند. هر کسی که یک پیچ گوشتی ساده داشته باشد می‌تواند آن را در کمتر از 60 دقیقه بدون نیاز به نصاب نصب کند.

برنامه Nest در تلفن هوشمند یا تبلت‌ها‌ از طریق دستورالعمل‌های گام به گام در مورد نحوه دقیق کار آن با ابزارهای موجود در جعبه اجرا می‌شود.

سپس Nest Thermostat E در جای دیگری از خانه قرار می‌گیرد، معمولا در اتاقی که بیشترین زمان در آن سپری می‌شود، به یک پریز برق استاندارد وصل می‌شود و روی پایه روی میز قرار می‌گیرد. دو سنسور دما، یکی در Heat Link E و دیگری در ترموستات، می‌توانند با هم کار کنند تا از گرمایش یکنواخت اطمینان حاصل کنند. یک نسخه آمریکایی از Nest Thermostat E در آگوست سال گذشته با طراحی مشابه و ظریف‌تر از دستگاه‌های Nest از جنس استیل ضد زنگ عرضه شد. با این حال، Guicherd-Callin می‌گوید که در حالی که شبیه نسخه آمریکایی آن است، ترموستات E برای اروپا دوباره توسعه یافته است تا این نصب راحت‌تر باشد.

 

ترموستات E همچنین با یک برنامه از پیش داده‌شده ساده ارائه می‌شود که با استفاده از داده‌های مشتریان اروپایی ایجاد شده است تا برای اکثر افراد مناسب باشد. به مرور زمان به یادگرفتن ادامه می‌دهد و شامل سایر ویژگی‌های هوشمند مانند True Radiant است .که مدت زمان لازم برای گرم شدن رادیاتورهای شما را اندازه‌گیری می‌کند و گرمایش را برای دمای یکنواخت‌تر تنظیم می‌کند.

Nest Thermostat E برای پیش‌سفارش در اروپا با قیمت ۱۹۹ پوند و ارسال تا اواسط اکتبر موجود می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ