logo
Loading

15 تا از بهترین سنسور‌های هشداردهنده درب و پنجره

06 فوریه 22 - 12:35 ب.ظ

سنسورهای درب و پنجره راه حل‌هایی امن و ضروری برای مشاغل هستند. سرقت‌ها رویدادهایی ناگوار هستند که کسب و کارها باید از آن محافظت کنند تا از ضرر مالی در صورت وقوع جلوگیری کنند.

 

سنسور هشداردهنده درب و پنجره چیست؟

آنها وسایلی هستند که بر روی درب ها و پنجره ها برای تشخیص وجود مزاحمان نصب می شوند. اگر دزدی بخواهد درب یا پنجره ملک شما را باز کند، این حسگرها می توانند آژیر، چراغ قوه، تماس تلفنی یا ترکیبی از این ها را فعال کنند. سنسور هشداردهنده درب و پنجره از 2 جزء تشکیل شده است: یکی به درب یا خود پنجره و دیگری به چارچوب متصل می شود. این 2 جزء باید در کنار یکدیگر قرار گیرند تا وقتی درب یا پنجره به شدت باز می شود، سیگنالی برای ایجاد زنگ ارسال کنند. دزدگیر درب و پنجره انواع مختلفی دارد. سنسورهای تماس سطحی و سنسورهای پنجره هواکش از آهنربا برای تشخیص حرکت درب ها و پنجره‌ها استفاده می‌کنند. حسگرهای تماس فرورفته و سنسورهای ناپدید به سختی قابل مشاهده هستند. علاوه بر این، سنسورهای هشداردهنده درب را می‌توان به دو دسته سنسورهای باز شدن درب و سنسورهای اجباری باز شدن درب طبقه‌بندی کرد. هشدارهای باز شدن درب هنگام باز شدن مهاجم فعال می شوند و در را برای مدت زمان مشخصی نگه می دارند.

هشدارهای باز شدن اجباری درب‌ها زمانی فعال می‌شوند که مهاجم درب را به شدت باز کند. به عنوان مثال، اگر درب نیاز به کارت دسترسی داشته باشد و دزد سعی کند از قدرت بدنی برای باز کردن آن استفاده کند، زنگ هشدار فعال می شود.

 

مزایای استفاده از آلارم سنسور درب و پنجره چیست؟

جمع آوری بینش

سنسورهای درب و پنجره علاوه بر اتصال به سیستم هشدار، می توانند داده های آنی را در مورد دسترسی ها و استفاده از فضا ارائه دهند. به عنوان مثال، می توانید بدانید که آیا یک درب توسط کارمند باز گذاشته شده است یا اینکه همه درب ها شب بسته و قفل هستند.

 

جلوگیری از سرقت

سنسور هشداردهنده درب و پنجره به بهبود امنیت در دفتر شما کمک می کند. هنگامی که یک مزاحم سعی می‌کند درب‌ها یا پنجره های ساختمان شما را باز کند، زنگ هشدار فعال می شود. صدای بلند تولید شده از دزدگیر می تواند باعث وحشت دزد شود و دیگر وارد ساختمان شما نشود.

 

رسیدن به آرامش

این حسگرها به شما کمک می کنند تا در شب، آخر هفته یا اگر به خارج از کشور سفر می کنید، آرامش خاطر داشته باشید. هنگامی که زنگ هشدار فعال می شود، شما یا شرکت امنیتی یک هشدار دریافت خواهید کرد، سپس می‌توانید اطمینان حاصل کنید که در صورت سرقت اقدامات امنیتی مناسب انجام خواهند شد.

 

اکنون به معرفی 15 سنسورهشداردهنده مطرح می‌پردازیم

سنسور بی‌سیم  Kisi

سنسورهای Kisi به لطف ویژگی های زیر با سنسورهای لمسی سنتی متفاوت هستند:

وضعیت درب در زمان واقعی: فناوری گره ابری Kisi به سنسور اجازه می دهد تا به نسخه جدیدKisi ReaderPro متصل شود.

ماندگاری طولانی: معمولا حسگرهای متصل به فناوری ابری عمر باتری یک ساله‌ای را ارائه می‌دهند. سنسورهای Kisi دارای عمر باتری 5 الی 10 ساله هستند و در صورت کم شدن باتری، وضعیت باتری را از راه دور ارائه می‌دهند.

امنیت در سطح سازمانی: تمام داده های ارسال شده توسط سنسور بی‌سیم رمزگذاری شده و احراز هویت می‌شوند.

طراحی منحصر به فرد: طراحی بسیار جمع و جور و شیک که کاملا متناسب با هر محیطی است.

در عرض چند دقیقه آن را نصب کنید: به سادگی حسگر را به درب وصل کنید، از رمز منحصربه ‌فرد برای اختصاص دادن به مکان و دستگاه تشخیص استفاده کنید و بلافاصله انتشار داده‌ها شروع می‌ شود.

 

سنسور Nest Detect

نصب سنسور Nest Detect آسان است، فقط باید حسگر را روی درب ها یا پنجره های خود بچسبانید. این می‌تواند حرکات را با محیطی در ابعاد 16 فوت تشخیص دهد و تنها با قیمت 49 دلار عرضه می شود.

سیستم های ADT

سنسورهای ADT بصورت حرفه ای 24 ساعته و 7 روز هفته نظارت می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که هنگامی که یک مزاحم سعی می‌کند درب ها یا پنجره های شما را باز کند، هشدارهای خودکاری را روی تلفن همراهتان دریافت کنید.

سنسور Ring Alarm

Ring یک برند شناخته شده برای ارائه راه‌حل های امنیتی و دسترسی هوشمند است که برای مشاغل کوچک مناسب می‌باشد. این سنسور حساس تشخیص حرکت به راحتی نصب می‌شود. اگر مزاحمان به ساختمان شما نفوذ کنند، هشدارهایی روی تلفن همراه شما ارسال می‌کند.

 

سنسور SmartThings سامسونگ

سنسور درب یا پنجره Samsung SmartThings تشخیص می‌دهد که درب یا پنجره باز می‌شود یا خیر و به شما هشدار می‌دهد. این سنسور برای اطلاع‌رسانی به شما در مورد سرقت احتمالی در محل کسب و کار شما بسیار مفید است.

 

سنسور داخلی درب Aeotec

سنسور داخلی درب Aeotec برای مشاغل بسیار عالی است زیرا با چندین سیستم سازگار است و می‌تواند پروتکل‌های امنیتی خودکار را راه اندازی کند.

فوسمون

این سنسور دارای 4 درجه تنظیم صدا و 52 زنگ هشدار است که به شما این امکان را می‌دهد تا زنگ‌های هشدار مختلفی را برای مناطق مختلف ساختمان خود تنظیم کنید. همچنین یک هشدار نور LED یکپارچه را برای افرادی که دارای اختلالات شنوایی هستند ارائه می‌کند و حرکات را تا برد 400 فوت تشخیص می‌دهد.

 

سنسور صدای زنگ درب Secrui

این سنسور می‌تواند حرکت را در محدوده 500 فوت تشخیص دهد و 32 صدای زنگ را ارائه دهد. بلندی صدای آن 110 دسی بل است که از فاصله بسیار دور نیز شنیده می‌شود.

Ecolink

Ecolink Z-Wave Plus  یک زنگ هشدار سنسور درب و پنجره درجه یک است. از آهنرباهای خاکی کمیاب تشکیل شده است که می توانند فاصله 5 تا 8 اینچی بین سنسور و آهنربا را در خود جای دهند. این امر آن را برای ساختمان های تجاری مناسب می‌سازد. این سنسور با هاب‌های Samsung SmartThings و Z-wave سازگار است، بنابراین یک محیط امن به هم پیوسته را فراهم می‌کند.

زنگ بی‌سیم GE

این دزدگیر جنرال الکتریک برای دفاتر عالی است زیرا دارای صفحه کلید امنیتی و زنگ هشدار 120 دسی بلی است. این زنگ با صدای بلند به جلوگیری از مزاحمان کمک می‌کند. همچنین می‌تواند به‌عنوان زنگ ورودی برای هشدار دادن به شما هنگام ورود فردی به کسب‌وکارتان استفاده شود.

مینی آلارم دوبرمن

مینی آلارم دوبرمن نیازی به سیستم کنترل مرکزی ندارد، نصب آن راحت است و در هر مکانی قابل استفاده است . این زنگ صدای بلند 100 دسی بل تولید می‌کند که از دور قابل شنیدن است.

 

سنسورهای هوشمند درب  YoLink

این سنسورها برد بالایی دارند و می‌توانند زمانی که شخصی درب یا پنجره شما را باز می‌کند به شما هشدار دهد. عمر باتری بالایی دارند و با آمازون الکسا سازگار هستند.

LifeShield

لایف‌شیلد راه‌حل امنیتی جامع تری را ارائه می‌دهد. با آمازون الکسا سازگار است و دارای 6 سنسور پنجره و درب است. شما می توانید دستگاه هوشمند خود را متصل کنید و ساختمان خود را از هر نقطه ملاحظه کنید.

 

سنسور Insteon

سنسور Insteon می‌تواند حرکت را در محدوده 150 فوتی تشخیص دهد و می‌تواند باز یا بسته بودن درب‌ها و پنجره‌ها را کنترل کند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که اگر چراغ ها را به Insteon Hub متصل کنید، بتوانید نور آن‌ها را نیز شخصی‌سازی کنید.

 

سنسور درب و پنجره iClever

این سنسور هوشمند با الکسا و دستیارصوتی گوگل سازگار است. بر پنجره‌ها و درب‌های شما به صورت 24 ساعته نظارت می‌کند و در صورت فعال شدن سنسور به شما هشدار می‌دهد.

 

نتیجه گیری

سنسور هشداردهنده درب و پنجره مزایای متعددی را برای مشاغل ارائه می‌دهد به همراه سایر اقدامات امنیتی مانند کنترل دسترسی یا نظارت. این سنسورها می‌توانند به ایمن‌تر کردن تأسیسات شما کمک کنند و شما را در مورد هر گونه تخلف آگاه سازند.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ