logo
Loading

5 ترند برای یک آشپزخانه مدرن

01 مارس 22 - 09:40 ق.ظ

به عنوان قلب خانه، آشپزخانه‌های ما مملو از زندگی است. آشپزخانه جایی است که ما غذای خود را آماده می‌کنیم، از مهمانان پذیرایی می‌کنیم و با عزیزانمان ارتباط برقرار می‌کنیم. در شلوغی زندگی مدرن، وقت گذاشتن برای پخت و پز در خانه می‌تواند چالش برانگیز باشد اما یک آشپزخانه با تکولوژی پیشرفته معجزه می‌کند تا به شما کمک کند پختن وعده‌های غذایی سالم و ایجاد خاطرات فراموش‌نشدنی را در اولویت خود قرار دهید. در حالی که این راهکارها ممکن است سنتی باشند، آخرین فناوری‌ها در آشپزخانه این عنصر اصلی زندگی خانگی را به قله‌های جدیدی می‌برد.

از برنامه‌های آشپزی که می‌توانند به شما کمک کنند تا غذاهای مورد علاقه خود را با راهنمایی در زمان واقعی درست کنید تا وسایل بدون لمس، یک آشپزخانه مدرن همیشه هوشمندتر و کارآمدتر است.

در اینجا پنج ترند آشپزخانه مدرن وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید

1.لبه صفر

اولین روندی که باید به آن توجه کرد از پایه آشپزخانه شروع می‌شود. هنگام طراحی آشپزخانه خود، آخرین کار در کانترها داشتن نوار لبه مشکی براق است که به دلیل ظاهر بدون درز آن به لبه صفر معروف است.

سطح صاف به آشپزخانه اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه با بقیه خانه شما ترکیب شود و در عین حال حس مدرن آشپزخانه‌ را تقویت کند. این طراحی تولید از طریق برش لیزری انجام می‌شود، به این معنی که هیچ ماده‌ای در این فرآیند هدر نمی‌رود. نتیجه یک مفصل نامرئی و بدون درز است که نه تنها قوی تر و بادوام تر است بلکه از نظر زیبایی هم دلچسب‌تر است. این یکی از اجزای مهم کابینت آشپزخانه امروزی است.

 

2.لمسشان کنید

در آینده زیبایی شناسی آشپزخانه مینیمالیست و ساده است. دیگر لازم نیست یک صفحه نمایش لمسی فقط به تلفن همراه یا تبلت شما محدود شود. اکنون آنها روی لوازم خانگی در آشپزخانه هم هستند.

لوازم خانگی و کابینت مدرن با وسایلی طراحی می‌شوند که با لمس کردن باز می‌شوند، مانند قفسه‌های آشپزخانه بیرونی که به جای باز شدن با دست، با یک لمس ساده پدیدار می‌شوند.

هنگامی که مقدار قطعات متحرک در لوازم آشپزخانه خود را کاهش می‌دهید، نه تنها از نظر زیبایی شناختی دلپذیرتر می‌شوند، بلکه نگهداری آسان‌تر و هزینه کمتری برای تعمیر دارند.

 

3.Blum Tip-On

سیستم های بالابر Blum Tip-On و Blum Aventos دو فناوری هستند که در کابینت آشپزخانه‌ها آورده شده‌اند تا در تمام زمینه‌های زندگی روزمره به شما کمک کنند. طراحی شده‌اند تا درب‌های کابینت آشپزخانه بدون دستگیره با یک لمس باز شوند، خانه های ما هرگز مثل قبل نخواهند شد.

این دو سیستم راه‌حلی ایده‌آل برای مبلمان تخت هستند که به درهای کابینت اجازه می‌دهند با کمترین تلاش و در سکوت کامل باز شوند اما تنها این نیست. با لمس یک دکمه، سیستم بالابر Blum Aventos درهای کابینت را با یک لمس بالا می‌برد و از مسیر خارج می‌شود. این راه حل نوآورانه بازیابی یا دسترسی به اقلام ذخیره شده در کابینت آشپزخانه شما را آسان تر می‌کند.

 

4.روشنایی با Hafele

آینده روشنایی آشپزخانه شیک، مدرن و نامشخص است. سیستم روشنایی لوکس Hafele یک سیستم نورپردازی داخلی LED قابل تنظیم است که به راحتی با نیازهای شما سازگار می شود. دیگر آشپزخانه‌ها با چراغ‌های خشن و روشن بالای سر یا لامپ‌هایی که خیلی سریع می‌سوزند را فراموش کنید.

Hafele Loox Lighting از پیشرفته‌ترین نورپردازی LED استفاده می‌کند تا آشپزخانه شما را روشن‌تر و روشن‌تر کند که می‌تواند بسته به خلق و خوی شما و آنچه در حال پختن هستید، از رنگ‌های گرم‌تر به سردتر تنظیم شود.

Loox Lighting را می‌توان به راحتی به کابینت‌های جدید یا موجود اضافه کرد و آن را به آسانی برای هر بازسازی آشپزخانه اضافه کرد.

 

5. اجاق گاز نامرئی

تغییر اجاق گاز به اجاق برقی انقلابی در نوع خود بود. در حال حاضر، جدیدترین پیشرفت در لوازم آشپزخانه، اجاق گاز القایی است. اجاق‌های القایی نامرئی از زمان انتشار اولیه موجی را ایجاد کرده‌اند و به راحتی می‌توان فهمید که چرا. سیستم‌هایی مانند Invisacook از فناوری اجاق‌های القایی استفاده می‌کنند که درست در زیر میز آشپزخانه پنهان شده است و قابلمه‌ها و ماهیتابه‌ها را مستقیما از طریق سطح کانتر گرم می‌کنند.

اجاق‌های القایی امکان استفاده بهتر از فضا را فراهم می‌کنند و از اجاق‌های گازی یا برقی ایمن‌تر هستند و چون در زیر سطح کانتر پنهان هستند، عملا ناپدید می‌شوند.

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ