logo
Loading

راهنمای اتاق به اتاق اتوماسیون خانگی( بخش اول)

30 دسامبر 21 - 02:11 ب.ظ

اکنون که دستگاه‌های خانه هوشمند مقرون‌به‌صرفه‌تر و آسان‌تر از قبل نصب می‌شوند، ممکن است بخواهید مجموعه فناوری‌های هوشمند خانه خود را گسترش دهید.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما یک راهنمای اتاق به اتاق برای اتوماسیون خانه گردآوری کرده‌ایم و بهترین دستگاه‌های خانه هوشمند را توصیه می‌کنیم تا به شما کمک کنند زندگی خود را آسان‌تر، ایمن‌تر و کارآمدتر کنید. این مقاله در سه بخش به شما کمک می‌کند تا بهتر تصمیم‌گیری کنید.

 

1-ورودی:

فراموش کردن کلیدها مشکل بزرگی است و نگرانی آزاردهنده در مورد قفل کردن یا قفل نکردن درب ها، هنگام تعطیلات می تواند سفر آرامش بخش را به یک استرس خالص تبدیل کند.

قفل هوشمند درب، نه تنها خانه شما را ایمن نگه می دارد، بلکه به شما امکان دسترسی سریع را می دهد و باعث می شود با خیالی آسوده به فعالیت‌های خود بپردازید.

برخی از قفل‌های هوشمند، شبیه قفل‌های معمولی با بلوتوث یا Wi-Fi هستند. قفل‌های دیگر دارای صفحه‌کلید لمسی هستند تا ظاهری پیشرفته و راحتی را به شما ارائه دهند.

می‌توانید قفل خود را طوری تنظیم کنید که تلفن هوشمندتان را تشخیص دهد، به طوری که هنگام خروج از خانه به‌طور خودکار درب را قفل ‌کند و وقتی به خانه می‌روید قفل آن را باز کند.

شما همچنین می توانید تنظیماتی را برای قفل خود تنظیم کنید، مانند برنامه ریزی آن برای فعال کردن سیستم امنیتی شما در زمان قفل شدن درب و همیچنین می توانید قفل خود را از راه دور کنترل کنید تا بتوانید درب را برای همسایه خود قفل یا باز کنید، چه در نزدیکی آن باشید چه حتی یک قاره با آن فاصله داشته باشید.

 

2-نشیمن:

روشن و خاموش کردن لامپ ها مسئله‌ای بزرگ نیست، اما لامپ های هوشمند مزایای بسیار شگفت انگیزی را برای خانه شما به همراه دارند.

لامپ‌های هوشمند 10 برابر بیشتر از لامپ‌های معمولی عمر می‌کنند و فقط 8.5 وات برق مصرف می‌کنند.

نصب لامپ های هوشمند مانند لامپ های Philips Hue آسان است، این کار به سادگی تعویض لامپ است. پس از روشن شدن نور، می‌توانید از گوشی هوشمند خود برای تغییر رنگ، کم کردن آن به روشنایی دلخواهتان یا روشن و خاموش کردن آن در ساعات خاصی از روز استفاده کنید.

 

3-آشپزخانه: اگر خانه شما مانند بسیاری از مردم است، آشپزخانه شما احتمالا محل جمع شدن اعضای خانواده است.

اگر در حال آشپزی هستید و می بینید که مقدار شکر شما رو به اتمام است، نیازی نیست کاری را که انجام می دهید را برای یادداشت کردن شکر به لیست خریدتان متوقف کنید.

 

کافیست به سادگی بگویید: “الکسا، شکر را به لیست خرید من اضافه کن.” دفعه بعدی که در فروشگاه هستید، برنامه الکسا ​​روی گوشی هوشمند شما همه چیزهایی را که به لیست خرید خود اضافه کرده اید را به یادتان خواهد آورد.

همچنین می‌توانید از بلندگوی هوشمند خود برای پخش موسیقی، برقراری تماس تلفنی، گوش دادن به اخبار، بررسی وضعیت آب و هوا، پاسخ‌گویی به سؤالات مهم، تنظیم تایمر و بازی کردن استفاده کنید، که البته مورد آخر، کاری خطرناک برای آشپزخانه است! یکی از کار های بالا، حتما جزو علایق شما هنگام حضور در آشپزخانه است.

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ