logo
Loading

نحوه اتصال اسپاتیفای به سرویس الکسا

15 نوامبر 21 - 08:52 ب.ظ

اتصال اسپاتیفای به سرویس الکسا

اسپاتیفای، یکی از بهترین راه‌ها برای تجربه شنیدن موسیقی مورد علاقه‌تان، هم در خانه و هم در مسیر برای رفتن به سرکار، مهمانی،پیاده‌روی و… در طیف وسیعی از ابزارهای هوشمند امروزی است. از ساختن و اشتراک‌گذاری لیست‌های پخش مورد علاقه‌تان گرفته تا گوش دادن به اخبار جدید در شبکه‌های اجتماعی از طریق سرویس‌هایی مانند Spotify Group Sessions، هیچ کمبودی برای تجربه محبوب‌ترین سرویس پخش موسیقی در جهان وجود ندارد. چه چیزی احتمالا بهتر از این وجود دارد؟ توانایی پیوند اسپاتیفای با بلندگوهای Alexa خانه خود برای راحتی بیشتر چطور؟

اشتراک اسپاتیفای

در این راهنما، ما به شما آموزش می دهیم که چگونه اشتراک اسپاتیفای خود را با الکسا پیوند دهید تا بتوانید تجربه جدیدی از فناوری‌های هوشمند را به‌کار ببرید. اگر صاحب یک دستگاه دارای الکسا هستید، مانند Echo، Echo Dot، یا بسیاری از بلندگوهای هوشمند که با الکسا کار می‌کنند، نیمی از مسیر را پیموده‌اید.
سه مرحله برای اتصال حساب اسپاتیفای خود به سرویس الکسا وجود دارد:‌
قبل از شروع، یک چیز بسیار مهم وجود دارد که باید انجام دهید: اطمینان حاصل کنید که اشتراک اسپاتیفای پریمیوم دارید و اشتراک رایگان و پشتیبانی شده از تبلیغات با الکسا کار نمی کند.

مرحله 1: برنامه الکسا را دانلود کنید.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید، برنامه الکسا را برای iOS یا اندروید دانلود کنید. با حساب آمازون خود وارد شوید و در صورت نیاز، از طریق روش‌های راه اندازی سریع پیش بروید تا دستگاه دارای الکسا شما توسط برنامه شناسایی شود.

مرحله 2: حساب خود را اضافه کنید.

هنگام مشاهده صفحه اصلی برنامه الکسا، روی More در گوشه سمت راست پایین و سپس تنظیمات ضربه بزنید. سپس به پایین بروید و روی Music & Podcasts ضربه بزنید.
در صفحه بعدی، برنامه فهرستی از خدماتی را که قبلاً پیکربندی شده‌اند به شما نشان می‌دهد. آمازون موزیک به طور قطع در این فهرست وجود دارد و همچنین گزینه اضافه کردن سرویس‌های جدید با استفاده از دکمه +. روی علامت مثبت ضربه بزنید، اسپاتیفای را انتخاب کنید و اطلاعات حساب خود را وارد کنید. سپس موافقت کنید که به الکسا مجوزهای دسترسی خاصی به حساب خود بدهید.
پس از تکمیل، یک پیام تأیید دریافت خواهید کرد و می توانید پنجره را با استفاده از X در بالا ببندید.

مرحله 3: ارائه دهنده موسیقی پیش فرض خود را تنظیم کنید.

افزودن اکانت اسپاتیفای به الکسا امکان دسترسی به موسیقی شما را می‌دهد، اما برای اینکه بتوانید اسپاتیفای را بدون نیاز به یادآوری مداوم به الکسا برای استفاده از آن با افزودن “on Spotify” به هر دستور، کنترل کنید، باید اسپاتیفای را به عنوان برنامه پیش‌فرض خود برای پخش موسیقی تنظیم کنید.
در صفحه موسیقی و پادکست، روی خدمات پیش‌فرض در قسمت تنظیمات ضربه بزنید. به طور پیش فرض، برنامه الکسا شما احتمالا روی Amazon Music تنظیم شده است. روی Change در سمت راست صفحه ضربه بزنید، سپس اسپاتیفای را از لیست خدمات موجود انتخاب کنید. این تمام چیزی است که در آن وجود دارد.
اکنون که همه چیز را آماده کرده اید، وقت آن رسیده است که از الکسا بخواهید تا یک موسیقی یا پادکست که مورد علاقه‌تان است را در اسپاتیفای برای شما پخش کند.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ