logo
Loading
پروژه آزادراه تهران - مازندران

پروژه آزادراه تهران – مازندران

پروژه آزادراه تهران – مازندران

نام پروژه: آزادراه تهران – مازندران

محل پروژه: تهران – مازندران

موضوع پروژه: تجهیزات اعلام حریق

آزاد راه تهران – مازندران یکی از پر ترددترین جاده های شمال ایران است.

آزاد راه تهران – مازندران با ثبت تردد سالانه میلیون ها مسافر یکی از پر ترددترین جاده های کشور است، از این رو  لزوم تجهیز این آزادراه با سیستم هوشمند مناسب، مطمئن و دارای استاندارد جهانی حفاظت در برابر حریق، بسیار حائز اهمیت است. در این پروژه بخشی از تونل های آزادراه تهران – مازندران توسط تجهیزات اعلام حریق برند Honeywell Morley-IAS تجهیز شده. تمام تجهیزات این سیستم از کمپانی هانیول و دارای تاییدیه های جهانی LPCB و VDS است.

قطعات آدرس پذیر نظیر دتکتورهای کانالی دود و حرارت، آژیرها و شستی هایی با ضریب سختی بالا (IP67)، فضایی آرام و ایمن را جهت حفاظت از مسافران، در سراسر تونل ایجاد کرده است.

انعطاف پذیری ارائه شده با پشتیبانی از پروتکل های استاندارد متنوع توسط پنل های سری ZX5Se و استفاده از ماژول های رابط، امکان برقراری ارتباط یکپارچه بین سیستم اعلام حریق هوشمند به کار رفته در محیط با سیستم کنترل و مدیریت هوشمند (BMS) مورد نظر در سامانه مدیریتی و کنترلی تونل را جهت مانیتورینگ و هدایت بالا دستی به بهترین و مدرترین شکل ممکن فراهم کرده، که این خود وجه تمایز این پروژه و سایر پروژه های راه سازی کشور است.

سایر پروژه های مرتبط

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ