logo
Loading
پروژه شهرک صنعتی دخانیات قشم

پروژه شهرک صنعتی دخانیات قشم

پروژه شهرک صنعتی دخانیات قشم

نام پروژه: شهرک صنعتی دخانیات قشم

محل پروژه: هرمزگان – قشم

موضوع پروژه: تجهیزات اعلام حریق

اجرای سیستم اعلام حریق برای محیط هایی با مساحت زیاد که علاوه بر سرمایه و ملزومات کاری، سرمایه انسانی نیز در محیط حضور دارد به مراتب حساسیت بالاتری دارد و نیاز به برنامه ریزی و طراحی و پیاده سازی سیستم اعلام حریق هوشمند و کارآمد است تا بتوان علاوه بر حفظ جان کارکنان از سرمایه و تجهیزات موجود در محیط نیز حفاظت کند. کارخانه ها از جمله محیط هایی است که هم دارای بخش های گسترده و گوناگون هستند و هم سرمایه انسانی در آن حضور دارند.

مجموعه بزرگ سپهرصنعت راه حل های صنعتی سیستم های اعلام حریق HONYWEL Morley IAS  که برای کاربردهای صنعتی بسیار حیاتی طراحی شده اند را به شهرک صنعتی دخانیات قشم ارائه داد. انعطاف پذیری تجهیزات Morley-IAS برای امکان پاسخگویی متناسب با نیاز روز کاربران، همراه با قابلیت پیوند یکپارچه با سایر سیستم های ساختمانی، آن را به گزینه ایده آل در حفاظت از محیط های صنعتی تبدیل می کند.

مورلی با سیستم های اعلام حریق، محصولات و راه حل های هوشمندی که در اختیار شما قرار می دهد به شما این اطمینان را می دهد که نه تنها از زندگی و کسب و کار شما محافظت، بلکه در مواقع خطر به سرعت و موثر عمل می­کند.

سایر پروژه های مرتبط

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ