logo
Loading

سیستم حفاظتی و امنیتی هوشمند در شمیران نو

05 فوریه 22 - 08:26 ق.ظ

سیستم حفاظتی و امنیتی هوشمند

برای افزایش امنیت، بهترین راه استفاده از سیستم حفاظتی و امنیتی هوشمند در ساختمان­ هاست. با به کارگیری تجهیزات و سیستم­های امنیتی هوشمند مجموعه سپهرصنعت،‌ به راحتی می توانید امنیت فضای مد نظر خود را افزایش دهید.

سیستم های ایمنی هوشمند،‌ سبب احساس آرامش بیشتری در پیشگیری و مقابله به موقع در برابر حوادث خواهند بود. تمام تجهیزات پیشگیری از آتش سوزی و اطفای حریق در دسترس تان خواهد بود.  همچنین می توانید توسط تلفن هوشمند خود شیرگاز و آب را قطع و یا وصل کنید، از نشتی آنها مطلع شوید. از کودکان و سالمندان خود محافظت کنید،‌ از ورود سارقین به محیط خود جلوگیری کنید و ….

 

تجهیزات ایمنی و حفاظتی هوشمند

نرم افزارهای امنیتی

با نصب و استفاده از نرم افزارهای امنیتی یونگ در هر مکان و ساعتی از شبانه­روز، کنترل چراغ‌ها، قفل‌ها، ورودی‌های دوربین و حتی ترموستات، در دستان شماست.

شما می توانید خصوصی سازی تجهیزات امنیتی هوشمند یونگ متناسب با سبک زندگی خود،‌ نور،‌ ترموستات،‌ تهویه و ..  را تنظیم و هشدارهای صوتی و ویدئویی از حوادث احتمالی را دریافت و ضبط کنید.

 

سنسور حرکت هوشمند

این سنسورها نقش تعیین کننده­ای در امنیت ایفا می کنند. آنها میتوانند زمانی که شما در محیط حضور ندارید،‌ ورود افراد غیر را تشخیص و اطلاع دهند، با تغییر نور خورشید نور لامپ ها را کم و یا زیاد ­کرده و با تشخیص میزان حضور افراد،‌ تهویه ساختمان را تنظیم و یا خاموش – روشن کنند.

 

دوربین های کنترل از راه دور

دوربین های امنیتی هوشمند توانایی تجزیه و تحلیل تصاویر را دارند و به سیستم اتوماسیون اجازه می دهد که پردازش را به صورت ساده تر انجام دهد. این دوربین ها جهت کنترل رفت و آمد و مراقبت از محیط ( هم داخلی و هم خارج از ساختمان)،‌ استفاده می شوند. شما می توانید در هر زمان و مکانی محیط مد نظر خود را به صورت کامل مشاهده و کنترل کرده و یا حتی برای رویدادهای مشخص شده از قبل هشدار دریافت کنید.

 

ورودی های هوشمند و ایمن

اگر شما در مسیر مقصد در حرکت هستید اما به یاد نمی آورید که در را قفل کرده اید یا خیر، با این سیستم هوشمند،‌ نیازی به بازگشت منزل نیست. شما می توانید درهای خود را قفل کنید و درب گاراژ را از هر جایی ببندید.

با قفل ها و گیرنده­های هوشمند، می توانید ورودی­ها را از طریق تلفن هوشمند خود کنترل کنید. همچنین می توانید آن‌ها را باز و بسته کرده و در صورت باز شدن در زمانی که بیرون هستید، هشدار دریافت کنید. همچنین می توانید یک ژئو حصار تنظیم کنید تا به طور خودکار درب شما را قفل کند و در حین رانندگی در گاراژ را ببندد.

 

 

ویژگی های قفل ها و ورودی های هوشمند

  • عدم نیاز به مخفی کردن کلیدها در محیط ساختمان
  • دریافت هشدارهای وضعیت و فعالیت که مستقیماً برای شما ارسال می شود
  • همگام سازی قفل های درب با سیستم امنیتی
  • تنظیم کدهایی برای مهمانان، حیوانات گردان یا کارگران خانگی

 

 

سنسور تشخیص گاز مونوکسید کربن هوشمند

این حسگر میزان گاز مونوکسید در هوا را اندازه گیری می­کند. اگر مقدار این گاز از حد معینی عبور کند، دستگاه اعلام خطر می کند. این سنسورها طوری طراحی شده اند که حتی در زمان قطع برق نیز فعال هستند. 

 

 

تیم متخصصان مشاوره،‌ طراحی و اجرا هوشمندسازی مجموعه سپهرصنعت در شمیران نو و در زمینه برنامه ریزی، طراحی،‌ تامین و نصب محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا،‌ از زمان تصمیم شما برای هوشمندسازی محیط تا اجرا و بروزرسانی آن در کنار شماست.

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ