logo
Loading

Roku به دنبال ساخت تلویزیون هوشمند خود

20 فوریه 22 - 09:24 ق.ظ

Roku  ممکن است در شرف گسترش عرضه طیف وسیعی از تلویزیون‌های هوشمند با برند خود باشد.

این شرکت در بازار استریم به دلیل استریم‌ها و اندرویدباکس‌های خود شناخته شده است، اما از آنجایی که تلویزیون‌های به خصوص ارزان‌تر با دسترسی بهتر به سرویس‌هایی مانند Netflix و Disney+ بهبود می‌یابند، ممکن است نیاز به یک دستگاه پلاگین جهت دسترسی به آن‌ها باشد.

 

به نظر این‌گونه است زیرا سهام Roku در پی رخدادهای اخیر با کاهش درآمد 25 درصدی مواجه شده. با این حال، طبق گزارشBusiness Insider ، این شرکت برنامه‌ای برای آینده دارد و بیش از یک سال است که روی راهی برای عرضه کردن تلویزیون‌های خود کار می‌کند.

یک منبع می‌گوید که Roku گروه‌های متمرکزی را راه‌اندازی کرده که مدل‌ها، مجموعه ویژگی‌ها و نام‌ها، اندازه‌ها، قیمت‌های مختلف را نشان دهند و یکی از مدیران Roku گفته تحلیل‌ها انجام شده است. آنها متوجه شدند که داشتن آخرین تکنولوژی برای برندسازی بسیار منطقی است، به خصوص اگر به دنبال تولید محتوا هستید.

 

Roku قبلا سیستم عامل خود را روی تعدادی تلویزیون منتخب مانند TCL و Hisense از پیش بارگذاری کرده است. با این حال، Roku در اختیار شرکای تولیدی قرار دارد که احتمالا بیشترین سود را از فروش می‌برند.

حتی اگر Roku به این کار ادامه دهد، رقابت شدیدی از سوی گوگل با شرکت‌هایی چون سونی، فیلیپس، TCL، هایسنس، پاناسونیک، توشیبا و JVC وجود دارد که همگی از Android TV یا Google TV استفاده می‌کنند.

نرم افزار Roku دارای مزایای انحصاری است، مانند کانال Roku که هزاران ساعت برنامه‌های رایگان، طیف گسترده ای از برنامه ها و یک رابط کاربری ساده را ارائه می‌دهد. با این حال، تلویزیون‌های اندرویدی دیگر محصولات هوشمند اندروید و گوگل را بهتر تکمیل می‌کنند و ویژگی‌های مضاعفی مانند دستیار گوگل و کروم کست را ارائه می‌دهند.

 

این احتمال وجود دارد که Roku همچنان از یک شریک تولیدی برای ساخت تلویزیون‌ها استفاده کند، اما به‌عنوان یک دستگاه Roku با نام تجاری خود فروخته می‌شود و این شرکت می‌تواند در مورد انواع مشخصات و قیمت‌های مورد نظر خود تصمیم بگیرد. ما تلویزیون‌های مجهز به Roku مانند  A7200UK از Hisense و TCL RP620K را دوست داشتیم، بنابراین جالب است که ببینیم در صورت اجرای این طرح، این شرکت چه چیزی را ارائه می‌دهد. رقابت بیشتر و سهولت انتخاب مصرف کننده همیشه چیز خوبی است و این ها می‌توانند یکی از بهترین تلویزیون‌های موجود در بازار باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ