logo
Loading

نوآوری های خانه هوشمند برای صرفه جویی

21 دسامبر 21 - 11:18 ب.ظ

نوآوری های خانه هوشمند برای صرفه جویی

 

آینده املاک تجاری یا همان (CRE) هوشمندانه به نظر می رسد

با افزایش فشار دولت بر کسب‌وکارها برای گنجاندن فرآیندهای پایدار در سازمان‌هایشان، و همچنین افزایش تقاضای اجتماعی برای محیط‌های مسکونی و کاری مناسب‌تر، منطقی است که انقلابی در اموال خود ایجاد کنید و ساختمان‌های خود را با تبدیل به خانه هوشمند و برای کارایی بیشتر آماده کنید.

ادغام فناوری در ساختمان های تجاری شما باید به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی شود. بازده و منافع حاصل از بهینه‌سازی فضاهای کاری و بهره‌برداری از داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط دستگاه‌های هوشمند در نهایت هزینه خود را خواهد داشت. این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه سازمان‌ها از فناوری‌های اینترنت اشیا (IoT) استفاده می‌کنند. این سازمان ها برای صرفه جویی در هزینه، بالابردن جنبه محبوبیت عمومی خوب با حمایت از محیط زیست و حتی یافتن جریان های جدید درآمد از طریق خانه هوشمند  از اینترنت اشیا استفاده می کنند.

 

هزینه‌های انرژی را به حداقل برسانید

کسب و کار شما به مکانی مناسب برای مشتریان، کارمندان و تامین‌کنندگان شما نیاز دارد. این ضرورت برای یک مکان مرکزی ممکن است به این معنی باشد که شما در ساختمانی کار می کنید که ممکن است با در نظر گرفتن بهره‌وری انرژی مدرن طراحی نشده باشد.

یک سیستم اشغال واقعی اینترنت اشیا می تواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید چه زمانی یک محیط اشغال است و چگونه از آن استفاده می شود.یک پلتفرم مبتنی ذخیره‌سازی ابری، این داده‌ها را جمع‌آوری می‌کند و می‌تواند برای برقراری ارتباط با سیستم‌های ساختمانی راه‌اندازی شود که تأسیسات آن منطقه را تنظیم می‌کند و از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکند.

 

افزایش بهره‌وری کارمندان

یکی از مهم‌ترین هزینه‌های اضافی برای کارفرمایان، عدم بهره‌وری است، این امر ممکن است در سایر زمینه‌های کسب‌وکار شما نیز اختلال ایجاد کند. بسیاری از شرکت ها پتانسیل کارکنان با استعدادی را که به دلیل محیط استرس زا کور شده است را تشخیص نمی دهند.

تنظیمات ساده در دما، نور و چیدمان فضای اداری شما می تواند تاثیر مثبتی بر احساس و عملکرد کارکنان شما داشته باشد. هنگامی که افراد برای انجام وظایف خود و مشارکت با سایر همکاران راحت و به اندازه کافی مجهز باشند، به سادگی شاهد رشد و ارتقای راندمان کارکنان خود خواهید بود.

 

کاهش هزینه‌های غیبت و بهبود رفاه کارکنان

یک محیط کاری شاد، استرس را کاهش می دهد. عاملی که در بسیاری از بیماری ها نقش به سزایی دارد. فضای کاری کارآمد و دوستدار محیط زیست شما تضمین می کند که کارکنان تحت بهترین شرایط مناسب کار می کنند. بنابراین از طرز فکر بهتری نسبت به وظایفی که باید انجام دهند برخوردارند.

کارفرمایان موظفند محیطی امن و سالم برای کارکنان خود فراهم کنند. وقوع این امر از طریق جلوگیری از خطرات و حصول اطمینان از تطابق دفاتر کاری با مقررات مصوب، امکان پذیر است.

 

کشف منابع جدید درآمد

بسیاری از سازمان ها در زمینه‌های تجاری بزرگ سرمایه گذاری می کنند که همیشه از پتانسیل کامل خود استفاده نمی کنند.

این ممکن است به این دلیل باشد که فعالیت‌های تجاری شما فقط در اطراف مراکز خاص در محل یا فضاهای خاصی که توسط کارکنان نامناسب یا ناراحت‌کننده تشخیص داده می‌شوند، متمرکز شده‌اند.

یک سیستم هوشمند اشغال مناسب می تواند به شما اطلاعاتی ارزنده در مورد محیط‌های پراستفاده دهد و باعث میشود شما قادر به ارزیابی کلی محیط خود باشید و آن را به مکانی با بهره‌وری بالا تبدیل کنید. اطلاعات در مورد نحوه جابجایی ساکنان یا خریداران در ساختمان شما می تواند به شما کمک کند. با استفاده از این اطلاعات می‌توانید با تامین کنندگانی که مایلند از قرار دادن محصول بهینه بهره‌مند شوند، قرارداد ببندید. می‌توانید داده‌ها و آماری را در زمان واقعی در مورد اثربخشی تبلیغات ارائه دهید. همچنین می‌توانید برای فضایی که آن را ارائه می دهید هزینه‌ای را دریافت کنید.

 

بهبود ایمنی و امنیت

مزیت وجود سیستم اشغال هوشمند در ساختمان شما همچنین این است که شما را از اینکه چه کسی نباید در ملک شما یا در مناطق حساس باشد، آگاه می سازد. شمارنده های پیشرفته افراد، به شما این امکان را می دهد که کارکنان خود را شناسایی کنید. همچنین بین بازدیدکنندگان یا مزاحمان و افراد ناخواسته تمایز قائل شوید. در عین حال اینکه بدانید چه کسی در چه زمانی در ساختمان شما است باعث افزایش ایمنی محیط شما می شود.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ