logo
Loading

امنیت خانه هوشمند برای آرامش‌خاطر شما

07 نوامبر 21 - 08:24 ب.ظ

امنیت خانه هوشمند

این روزها ممکن است تصور کنید که هر سیستم امنیتی هوشمند زمانی که خارج از خانه هستید، شما را از اوضاع امنیت خانه‌ هوشمند تان مطلع می کند.

در مورد مسائل امنیتی این درست است که بودن هرنوع دوربین بهتر از نبود آن است. واقعیت این است که شما به نسبت هزینه‌ای که پرداخت می کنید، خدماتی را دریافت خواهید کرد. Arlo مجموعه ای کامل از راه حل‌های امنیتی آسان برای نصب در هر شرایط آب و هوایی و بی‌سیم را برای شما فراهم کرده است: دوربین‌ها، زنگ‌های ویدئویی در و حتی دوربین‌های نورپردازی برای روشن کردن راهروهای بیرونی یا حیاط پشتی. و همه این موارد با Arlo Smart امکان پذیر است.

دوربین مداربسته

وجود یک دوربین مداربسته جلوی درب ورودی هر ساختمانی از ضروریات امنیتی آن ساختمان است. برای اطمینان از ایمن بودن سایر بخش‌های خانه، دوربین امنیتی Arlo Pro 4 2K HDR با دید در شب رنگی، انتخابی مناسب برای ثبت همه جزئیات خانه به صورت شبانه‌روزی است. Arlo به حفظ امنیت شما چه در ساختمان چه حریم شخصی شما احترام می گذارد و شرایطی را فراهم می سازد که بتوانید داده‌های امنیتی خود را در بستری که مورد انتخاب و تایید خودتان است ذخیره کنید.

آیفون تصویری هوشمند Arlo

Digital Trends، آیفون تصویری هوشمند Arlo را یکی از بهترین آیفون‌های تصویری هوشمند در سال 2020 نامید و اشاره کرد که مملو از ویژگی‌های هوشمندی است که می‌تواند تفاوت بین انواع فعالیت‌ها، از تحویل بسته‌ها تا حیوانات خانگی را تشخیص دهد.

برای آرامش کامل، خدمات اشتراکی Arlo Smart، آنچه را که سخت افزارها به تنهایی قادر به انجام آن نیستند، به شما ارائه می دهد. با استفاده از قدرت هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری‌های جدید، Arlo به شما این امکان را می‌دهد که اعلان‌ها را فقط به موارد ضروری محدود کنید.

اعلان‌های خود را شخصی‌سازی کنید

مردم، بسته‌ها، وسایل نقلیه و حیوانات. همچنین می‌توانید اعلان‌های خود را شخصی‌سازی کنید تا مطمئن شوید که فقط هشدارهایی را دریافت می کنید که برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مواردی را که اهمیت کمتری دارند را در انتهای لیست اولویت خود قرار می دهید. اگر مسئله‌ای شما را نگران کرد به سادگی می توانید با یک تماس به نزدیک‌ترین پلیس محلی منطقه خود وصل شوید و یا به سرعت با امدادگران اورژانس نزدیک محل قرارگیری دوربین تماس بگیرید، در زمان با ارزشتان صرفه جویی کنید و در مواقع اضطراری سریعتر از افراد درخواست کمک کنید.

استفاده از Arlo با دستیار صوتی مورد علاقه‌تان، راحتی بیشتری دارد. شاید خانه شما از کاربری‌های الکسا و یا گوگل هاب استفاده میکند: Arlo یکی از معدود مواردی است که با چندین پلتفرم – از جمله Alexa، Google و Apple HomeKit – کار می کند. حتی می‌توانید اعلان‌های Arlo را در اپل واچ خود، دقیقاً روی صفحه قفل با پیش‌نمایش تصویر کوچک از هر چیزی که باعث ضبط و یا فعال شدن سیستم امنیتی شما شده است، دریافت کنید.
در سال 2021 شما به امنیت خانه هوشمند تان در بالاترین سطح ممکن نیاز دارید و Arlo راه حل امنیتی عالی برای محافظت از خانه و خانواده شما است.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ