logo
Loading

بازار ابزار روشنایی هوشمند به رشد خود ادامه می دهند

18 فوریه 22 - 02:04 ب.ظ

طبق گزارش جدیدی که دروبسایت researchandmarkets.com منتشر شده است، با نرخ رشد مرکب سالانه  11.2 درصد از سال 2020 تا 2027، تخمین زده می‌شود که اجزای کنترل روشنایی تا سال 2027 به میزان 12.4 میلیارد دلار رشد کنند. طبق این گزارش، پیش‌بینی می‌شود که شرکت‌ها استفاده از ابزار کنترل روشنایی را سالانه 9 درصد در آن زمان افزایش دهند و به 4.7 میلیارد دلار برساند. انتظار می‌رود صنعت خرده فروشی تا سال 2027 تا 12.6 درصد رشد کند.

بر اساس این گزارش، روشنایی هوشمند عامل برجسته رشد کنترل روشنایی است. تقاضای زیادی در همه زمینه‌ها از جمله بخش‌های تجاری، خصوصی و مدنی وجود دارد. استفاده از روشنایی هوشمند، مصرف برق و انتشار گازهای گلخانه‌ای را در این مناطق کاهش می‌دهد .

در این گزارش گفته می‌شود که استفاده های ‌شرکتی همچنان بر صنعت کنترل روشنایی هوشمند تسلط خواهند داشت در حالی که بهره‌وری انرژی سیستم‌ها به رشد در بازارهای خرده فروشی کمک شایانی می‌کند.

سایر محرک‌ها شامل افزایش استفاده از کنترل روشنایی مبتنی بر فناوری کنترل نور دیجیتال است که نحوه استفاده و یادگیری انرژی در ساختمان‌های تجاری را تغییر می‌دهد. اتوماسیون نیز می‌تواند مصرف را در صنایع کاهش دهد. نورپردازی هوشمند استفاده ایمن، کارآمدتر و مؤثرتر از روشنایی و قدرت را ارائه می‌دهد.

بازار کنترل روشنایی در ایالات متحده در سال  2020 رقمی نزدیک به 1.6 میلیارد دلار برآورد شد و چین یکی از بازارهای در حال رشد در کنترل روشنایی است.با پیش بینی 2.6 میلیارد دلار در بازار تا سال 2027 پیش‌بینی می‌شود ژاپن و کانادا به ترتیب 7.9% و 9.5% در این دوره رشد داشته باشند و بازار آلمان مجددا 8.6 % رشد کند.

128 شرکت از سراسر جهان وجود داشتند که به ارائه اطلاعات و ارائه اعداد مورد انتظار که در گزارش استفاده شده بود کمک کردند.

بسیاری از شرکت ها از فناوری های خود برای کمک به مشاغل، جوامع و امکانات در سراسر جهان استفاده کرده‌اند. به عنوان مثال، پاناسونیک روشنایی هوشمند را برای انواع جوامع و استفاده از امکانات فراهم کرده‌است. نمونه‌های محلی‌تر، کنترل‌های روشنایی داگلاس، نحوه مدیریت نورپردازی در ساختمان‌هایش در ناحیه مدرسه‌ای در یوتا را تغییر داده است.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ