logo
Loading

مانیتور هوشمند

17 نوامبر 21 - 09:01 ب.ظ

مانیتور هوشمند

مانیتور هوشمند سنجش کیفیت هوای آمازون یک راه ساده برای بررسی کیفیت هوای داخل خانه هوشمند به شما ارائه می دهد. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که مانیتور سنجش کیفیت هوای هوشمند آمازون را به شما معرفی کنیم. مانیتور جدید کیفیت هوای داخلی آمازون که با دقت مواد آلرژی‌زا و سموم و موارد آلوده داخل ساختمان را اندازه‌گیری می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا تغییرات لازم را برای بهبود سلامت روزانه‌تان در خانه هوشمند خود اعمال کنید.

آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده

به گفته آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده، بیشتر افراد تقریباً 90 درصد از زمان خود را در داخل خانه می گذرانند، جایی که برخی از آلاینده‌های هوا می توانند دو تا پنج برابر بدتر از محیط های بیرونی در آن وجود داشته باشند. مانیتور ناظر بر کیفیت هوای هوشمند آمازون، با بررسی کیفیت هوای خانه و انجام اقداماتی برای سالم‌تر کردن خانه، راه را برای زندگی مردم آسان‌تر کرده است.

هدف ما ساختن فناوری است که به شما مشتریانمان کمک می‌کند تا خانه‌ای سالم‌تر و راحت‌تر برای خود و عزیزانتان بسازید. کیفیت هوا، عامل مهمی در تعیین سلامت شما و افراد خانواده شماست که اغلب آن را نادیده می گیرید.

مانیتور هوشمند کیفیت هوا چه می کند؟

مانیتور هوشمند سنجش کیفیت هوای آمازون ذرات معلق مانند گرد و غبار، ترکیبات آلی، مونوکسید کربن، دما و رطوبت هوا را اندازه گیری می کند. وقتی کیفیت هوای شما ضعیف است. هشداری از برنامه الکسا دریافت می‌کنید یا اعلامیه‌ای را از دستگاه اکو خود می‌شنوید تا بتوانید اقدامی در جهت رفع آن انجام دهید.

اقداماتی مانند باز کردن پنجره یا روشن کردن فن هوا. همچنین می‌توانید کیفیت هوای خانه خود را از یک دستگاه سازگار با الکسا بخواهید یا از طریق Echo Show یا برنامه الکسا اطلاعات تکمیلی در مورد روند تغییرات کیفیت هوای خانه خود را دریافت کنید.

این به شما امکان می دهد ببینید که چگونه تغییرات به ظاهر ساده در طول زمان بر کیفیت هوای خانه شما تأثیر می گذارد و به شما کمک می کند تا محیط زندگی سالم تری برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید.

سنجش کیفیت هوای آمازون

مانند بسیاری از دستگاه‌های جدیدی که به بازار عرضه می شود، ما بازخورد مفیدی از کارمندان آمازون در طی زمان عرضه مانیتور هوشمند سنجش کیفیت هوای آمازون دریافت کردیم. ما بازخورد‌های بسیار دلگرم‌کننده‌ای شنیدیم که چگونه این دستگاه به آزمایش‌کنندگان اولیه‌اش کمک کرد تا بیشتر مراقب کیفیت هوای خانه‌شان باشند.

چگونه این ماجرا، آن افراد را به روشن‌بینی درمورد اهمیت ارتقای کیفیت هوای خانه رساند وزندگی روزمره آنها را بهبود بخشید. با انجام تنظیمات کوچکی مانند تهویه بیشتر اتاق‌ها، باز کردن پنجره‌ها در حین پخت و پز و روشن کردن. دستگاه‌های تصفیه هوا و مرطوب‌کننده‌ها، آزمایش‌کنندگان بهبود قابل‌توجهی را در کیفیت کلی هوا تجربه کردند. آنها همچنین ادعا داشتند که با این تنظیمات کوچک، می‌توانند راحت‌تر در خانه نفس بکشند و در طول شب بهتر بخوابند.
مانیتور کیفیت هوای هوشمند آمازون از 3 نوامبر با قیمت 69.99 دلار برای پیش‌فروش در سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر دردسترس خواهد بود و تا ماه دسامبر برای مشتریان ارسال خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ