logo
Loading

تجاری

راهکارهای پیشرفته ، هوشمند و یکپارچه حفاظتی

تامین امنیت ساختمان‌ها ، مشاغل و دارایی‌ها

امن و مطمئن

راهکارهای پیشرفته و مقرون به صرفه

که برای بازدهی بالا از سرمایه شما طراحی شده‌اند

فن‌آوری یکپارچه با قابلیت انطباق بالا

برای محافظت از سرمایه شما در کنار رشد و تکامل نیازهای شما

بالاترین سطح حفاظتی

که می‌تواند به شناسایی تهدیدها و جلوگیری از آن‌ها و خطرات مالی و عملیاتی کمک کند

تامین امنیت ساختمان‌ها، مشاغل و دارایی‌ها

در دنیای غیرقابل پیش بینی امروز ، توانایی شناسایی ، درک و رفع نیازهای امنیتی – حفاظتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، بخصوص برای مشاغلی که قصد دارند از پرسنل، ساختمان‌ها و دارایی‌های خود، محافظت کنند و هرگونه اختلال احتمالی در فعالیت‌‍‌های اصلی خود را به حداقل برسانند. همچنین برای صاحبان ساختمان‌های مسکونی که می‌خواهند از خانه و اموال خود محافظت کنند، تامین امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای تمامی نیازها سیستم‌های حفاظتی هانیول

تأکید مداوم هانیول در اولویت قرار دادن مشتری به این معنا است که ما مجموعه‌ای از راهکارهای حفاظتی متنوع را در پاسخ به نیازهای مختلف تجاری و شخصی ایجاد کرده‌ایم. تمامی این راهکارها برای آسایش و امنیت شما طراحی شده‌اند: راهکارهای هانیول آسان در استفاده و همچنین بسیار مطمئن و مقرون به صرفه هستند.

سیستم‌های کنترل دسترسی هانیول

هانیول پیشرو و توسعه دهنده راهکارهای کنترل دسترسی است. دامنه محصولات هانیول  از سیستم های کنترل دسترسی و کنترل درب گرفته تا سیستم کنترل دسترسی مستقل تحت وب و سیستم های یکپارچه که قادر به مدیریت هزاران درب و زنگ هشدار در سطح جهان هستند ، متنوع می باشند.

راهکارهای اعلام سرقت هانیول

هانیول پیشگام بسیاری از تحولات در این زمینه بوده است. راهکارهای هانیول از جدیدترین فن آوری‌ها استفاده می‌کنند و از آلارم اعلام سرقت، پنل‌های کنترل و حسگرهای حرکتی برای سیستم‌های حفاظتی یکپارچه و کنترل درب استفاده می‌کنند. این راهکار همچنین شامل سنسورهای حفاظت پیرامونی (برد بلند) و سنسورهای ضربه و شوک همچنین سنسور شکست شیشه هستند.

سیستم‌های نظارت تصویری – دوربین مداربسته هانیول

قابلیت اطمینان و یکپارچگی سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین مداربسته هانیول کمک می‌کند تا با اطمینان کامل تمام چالش‌های امنیتی حال حاضر و آینده خود را برطرف کنید. راهکارهای هانیول شامل دوربین‌های IP و آنالوگ، قابلیت ضبط فیلم‌های دیجیتالی و شبکه‌ای، امکان تجزیه و تحلیل تصویری هوشمند و سیستم‌های مدیریت پیشرفته ضبط تصویر می‌باشند. ما از آخرین فناوری نظارت تصویری دیجیتال استفاده می‌کنیم. دوربین‌های مداربسته هانیول وضوح تصویر استثنایی ارائه می‌دهند، و سیستم‌های نظارتی امکان انتقال آسان از فناوری آنالوگ به فناوری مبتنی بر IP را فراهم می‌کنند.

خدمات مدیریت از راه دور

خدمات مدیریت از راه دور هانیول این امکان را به مشتریان می‌دهد که از یک یا چند مکان مختلف نظارت، کنترل و عملیات نگهداری را  انجام دهند. از سایر مزایای قابل توجهی که ارائه می دهند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبانی شبانه روزی
  • امکان سرویس دهی به سیستم های امنیتی شما بدون مراجعه حضوری برای راحتی بیشتر
  • امکان پاسخگویی و نظارت دقیق تر بر وقایع و رویدادها ، ضمن کمترین خرابی سیستم
راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ