logo
Loading

بیمارستان

راهکارهای یکپارچه هانیول برای مراکز درمانی یکپارچه

هانیول به چالش های پیچیده شما می تواند کمک کند.
تغییر قوانین، تامین امنیت و ایمنی بیشتر و کمبود کارکنان مواردی هستند که فشار زیادی را بر بیمارستان ها وارد می‌کنند. در کنار این‌ها نیاز به بهره وری کاراتر ، جمع آوری بیشتر داده ها و گرداوری سوابق الکترونیکی وجود دارد. راهکارهای مناسب می توانند این چالش‌ها را برطرف سازند. اما فناوری نادرست، یا راهکارهایی که پیاده سازی ضعیف دارند، می تواند ایمنی بیمار را به خطر بیاندازد و پزشکان زمان باارزش را بر اثر اختلالات IT، از دست بدهند. امروزه ، مراکز بهداشتی و درمانی میتوانند از راهکارهای سنجش بهره وری هانیول برای شناسایی بیمار و سیستم‌های گردش کاری استفاده کنند.

بهره وری

اطمینان از اینکه پرسنل و عملیات جاری در سازمان به راحت ترین و کارآمدترین شکل ممکن در حال اجرا هستند، کمک می‌کند

افراد

با اجرای سیستم امنیتی مناسب، از کارکنان، بیماران، بازدیدکنندگان و پیمانکاران حفاظت می‌شود و ورود و خروج افراد در مناطق غیر مجاز محدود و کنترل خواهد شد

اموال

تفاوتی ندارد که صاحب یک کلینیک کوچک یا یک بیمارستان بزرگ باشید، باید اطمینان حاصل کنید که می‌توانید با خیال راحت و امنیت بالا آن را اداره کنید

بیمارستان

‍ با اطلاعات جمع‌آوری شده از صدها هزار نفر که در مراکز بهداشتی و درمانی در سراسر جهان مستقر هستند، هانیول سابقه‌ای اثبات شده و فناوری کامل برای غلبه بر پیچیده ترین چالش‌های مراقبتی بهداشتی دارد.

راهکارهای بهداشتی هانیول

‍ راهکارها و محصولات هانیول جامع‌ترین و تواناترین مجموعه فناوری در صنعت مراقبت های بهداشتی هستند. از سریعترین و دقیق ترین اسکنرهای بارکد محصولات درمانی گرفته تا نرم‌افزارهای موبایل ، RFID و سیستم های صوتی ، ابزارهای پیشرفته مدیریت تلفن های همراه که امکان مدیریت سیستم‌ها از راه دور را از یک مکان واحد و متمرکز را فراهم می‌کند. هانیول متعهد به جمع آوری داده های مراقبت‌های بهداشتی و کنترل گردش کار و تقویت ارتباط بین بخش‌ها است که باعث افزایش ایمنی بیمار و کیفیت مراقبت‌ می‌شود.

 

راهکارهای درمانی یکپارچه هانیول در بیمارستان‌ Fiona Stanley

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ