logo
Loading

بررسی لامپ هوشمند Tapo

16 فوریه 22 - 01:56 ب.ظ

تاپو زیربرند تجاری TP-Link، شاید در زمان نگارش این مقاله، بزرگ‌ترین نام در بازار خانه‌های هوشمند نباشد، اما محصولاتی مانند این لامپ هوشمند، کارهای زیادی را انجام خواهد داد.

بازار لامپ‌های هوشمند تقریبا تحت سلطه طیف عظیمی از لامپ‌های Philips Hue است که اکثر کارشناسان آن را بهترین‌ در این تجارت می‌دانند، اما فضای زیادی برای گزینه‌های ارزان‌تر وجود دارد، و تاپو یک لامپ عالی در اینجا ساخته است.

 

لامپ وای فای تاپو چیست؟

این لامپ هوشمند خیلی پیچیده نیست، یک نور سفید ساده است، بدون هیچ گزینه رنگ پیچیده‌تری یا تنظیمات شخصی‌سازی دمای رنگ.

این لامپ دارای پایه پیچ E27 است که رایج ترین نوع پایه خانگی است، اما در صورتی که برای خانه شما بهتر است، می توانید آن را با پایه B22 نیز بردارید.

تقریبا دقیقا به اندازه یک لامپ استاندارد است، اگرچه کمی سنگین‌تر است.

 

لامپ هوشمند تاپو چه کاری می‌تواند انجام دهد؟

این یک لامپ قابل تنظیم است که در عمل به این معنی است که می‌توانید به کمک برنامه Tapo آن را تنطیم کنید. لامپ در حین راه‌اندازی به شبکه Wi-Fi شما متصل می‌شود، و این اتصال به این معنی است که می‌توانید آن را از هر کجا که هستید کنترل کنید، مشروط بر اینکه وای فای شما فعال باشد. برای روشن شدن یا خاموش شدن به یک پل یا کنترل خارجی متکی نیست و آن را به می‌توانید به راحتی کنترل کنید.

این لامپ همچنین دارای برخی ویژگی‌های برنامه‌ریزی خوب است که به شما امکان می‌دهد صبح‌ها با روشنایی کم روشن شود، عصرها کم‌نور شود. به راحتی می‌توانید این لامپ را شخصی‌سازی کنید.

لامپ تاپو با دستیار گوگل و الکسای آمازون نیز کار می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که آن را از طریق هر یک از واسطه ها کنترل کنید.

 

راه اندازی لامپ وای فای هوشمند  Tapo

اکثر دستگاه‌های خانه هوشمند ادعا می‌کنند که مراحل راه‌اندازی آسانی دارند، اما اگر راه‌اندازی تاپو دو یا سه دقیقه طول کشید. شما به سادگی لامپ را در یک سوکت خاموش پیچ کنید، برق را روشن کنید، سپس به صورت بی سیم از طریق تلفن خود به لامپ متصل شوید.

افزودن لامپ به Google Home یا Alexa به آسانی دنبال کردن فرآیندهای این دو سرویس است و در هر دو مورد متوجه شدیم که بدون مشکل کار می‌کند و ما را با دستیارهای صوتی نیز در عرض چند دقیقه تنظیم می‌کند.

لامپ تاپو واقعا همه چیزهایی را که ما می‌خواهیم با این قیمت ارائه می‌کند. نور و کنترل از راه دور به‌راحتی قابل تنظیم است، به علاوه برنامه‌ریزی، همه بدون نیاز به هیچ سخت‌افزار دیگری.

 

لامپ سفید Philips Hue A19/E27

این ساده‌ترین لامپ Hue فیلیپس است و شما تقریبا همان تجربه را از آن با قیمتی بسیار مشابه با لامپ تاپو به دست می‌آورید. با امکاناتی چون کنترل از راه دور و کاهش نور. در حالی که آخرین نسخه دارای بلوتوث است تا به شما این امکان را ‌بدهد که آن را بدون محصول اضافی کنترل کنید، برای استفاده کردن از برخی از ویژگی‌ها به سخت افزار اضافی نیاز دارید. اگر به فکر دریافت یک سیستم پیچیده‌تر و با کیفیت‌تر هستید، این لامپ گزینه مناسبی برای شماست.

 

 

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ