logo
Loading

اجاق و مایکروویو ال جی 2022 – هوشمندسازی با نسخه ThinQ

28 ژانویه 22 - 12:08 ب.ظ

ال‌جی با مدل‌های جدید 2022 لوازم آشپزخانه خود امیدوار است زمان شما را در آشپزخانه بهینه تر کند. اجاق‌های دوگانه ال‌جی InstaView و مایکروویو نه تنها از فناوری‌های پیشرفته پخت و پز، بلکه یکپارچه‌سازی مفید با سرویس ال‌جی ThinQ Recipe استفاده می کنند.

این سرویس برای ارائه یک تجربه کاربری کامل و راحت تنظیم شده است که یافتن دستور العمل‌ها، برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی و آشپزی را نیز آسان‌تر می‌کند. این برنامه شامل دسترسی به بیش از 10000 دستور العمل قابل خرید با یک کلیک است که در آن می توانید یک دستور غذا را پیدا کنید و مواد را مستقیما در برنامه همراه از طریق Walmart یا Amazon Fresh خریداری کنید.

خود دستگاه های پخت و پز نیز فناوری های جالب زیادی ارائه می دهند. به عنوان مثال، فر دو نفره دارای فناوری InstaView این شرکت است که به این معنی است که می توانید با دو بار ضربه زدن روی شیشه، ببینید چه اتفاقی در داخل فر می افتد. سپس چراغ‌های داخلی روشن می‌شوند و بدون نیاز به باز کردن درب و اجازه خروج گرما، نمای غذای خود را در حال پختن به شما نشان می‌دهد.

فر 2022 همچنین دارای فناوری ProBake Convection است که از کنترل دما و جریان هوا، هوشمند و دقیق برای پختن کامل و سریع غذا استفاده می کند. حالت‌های Air Fry و Air Sous Vide را نیز اضافه کنید که توانایی سرخ کردن غذا را بدون نیاز به مقدار زیادی روغن و ایجاد غذاهای چرب و آبدار را به راحتی ارائه می‌دهند.

در همین حال، اجاق مایکروویو 2022 ال جی دارای فناوری بخارپز است که برای کمک به پخت غذای آبدارتر و سالم‌تر طراحی شده است و همچنین یک سیستم هواکش که نوید کاهش بوها را در آشپزخانه به شما می‌دهد.

انتظار می رود در نمایشگاه مجازی CES ال جی در 5 ژانویه، اطلاعات بیشتری در مورد این مدل ها به نمایش گذاشته شود.


دیدگاهتان را بنویسید

*

راهکار ها پروژه ها logo خانه سوالات کاتالوگ